Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-ben a szubnak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-ben a szubnak mennyire van beleszólása abba, hogy mit szeretne? Vagy ez csak a domináns partner akaratától függ?

Figyelt kérdés

Pl én azt azt szeretném, hogy megharapj vagy x dolgot csinálj velem, vagy ez nem tőlem függ?

Engem nem zavarna, ha ő irányítana teljesen és azt csinálna amit csak akar, de örülnék ha néha lehetne kérésem, mert vannak vágyaim ami kimondottan izgat. Pl a harapás



2020. nov. 8. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eléggé túlgondolod. Ez csak egy játék amit mindkét fél élvez.
2020. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokkal kell foglalkozni, amik mindkét fél élvezetére szolgálnak. Ehhez tudni kell a szub igényeit is. Nem harapok bele, ha tudom, hogy őt ez nem izgatja.
2020. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira beleszól a sub is. Az h sub vagyok nem azt jelenti hogy nincsenek igényeim vagy bármit meg lehet velem csinálni. Csak azt jelenti h mások az igényeim mint egy "rendes" lánynak.
2020. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából elsődlegesen a sub igényei határozzák meg az egészet, legalábbis normális esetben ennek így kellene működnie. Ez nem arról szól hogy van az egyik aki ráerőszakolja a másikra az akaratát, mert attól nem lesz más csak pusztán erőszak.

Ha pedig ezt a kérdést fel kellett itt tenned, akkro picit jobban el kellene mélyülnöd a témában, mert nagyon nagyon a felszínt kapargatod még csak.

2020. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nem, hidd el hogy vannak akik fullba nyomják a kretént és leírják h ők DOMok. És az nem igazi sub, aki kinyitja a száját amikor beszél.
2020. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a csupa nagybetűs FÉRFIAKat és DOMokat kell kerülni nagyívben. Ha ilyet látok már meg sem hallgatom.
2020. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 elhiszem, csak szomorú hogy úgy dobálja mindenki ezt a fogalmat hogy nagyjából már értelme nem lesz, mert minden 17 éves kislány természetesen sub, mert jajj de jó ha lefogják a kezét és minden töketlen tizenéves fiúnak az az álma hogy ész nélkül keféljen mert ő ettől akkora hatalmas dom lesz... pedig csak kicsit olvasni kellene, meg megérteni dolgokat, vagy esetleg felnőni hozzá... (4. voltam)
2020. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elég sértő az, hogy itt nőnek néztek, amikor férfi vagyok
2020. nov. 8. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

😆😆😆

Bocs, nem gondoltuk, hogy te ilyen újhullámos sub férfi vagy, azt hittük a természetes felállás van.

2020. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez nem új hullám. Mi akik a társadalmi hierarchia csúcsán állunk, sokan igényeljük hogy egy domina alárendeljem minket


Domok meg általában csak gyenge kis p.csökből lesznek akik csak egy növel tudnak erőszakoskodni. Milyen szánalmasak vagytok

2020. nov. 8. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!