Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kapcsolatban kipróbáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kapcsolatban kipróbálnátok hármas felállást vagy csak szingliként?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ez mendemonda, férfiúi álom a hármas. Gyakorlatilag nincs nő, aki arra vágyna, hogy a szeretett pasija mellett még egy valaki idegen matasson rajta. Túl sok a film.
2020. nov. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Kedves egyes! Ennél nagyobbat nem is tévedhettél volna!

Én nő vagyok, és volt már részem olyan kalandban, amikor nem csak ketten voltunk az ágyban.

És azóta is élvezem az efféle mókákat.

És több nőt is ismerek magamon kívül, akik szintén bírják az ilyet.

2020. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusz pasival max, ha lenne párom :)
2020. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szingliként se próbálnám ki.
2020. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
#1-es nagyon el vagy tévedve... swingerben rengeteg házaspárt látok, akik nagyon szeretik egymást, tökéletes az összhang köztük, soha nem "cserélnék" a másikat senkire mégis együtt járnak párcserézni / többesezni / 3-asozni stb. S ez nem éket ver közéjük, hanem éppenhogy erősíti a kapcsolatukat (meg tudják ezt is együtt élni). Ettől még az emberek többsége nem akarja kipróbálni és nem vágyik rá - nem vagyunk egyformák.
2020. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal eddig két hármasban volt részünk, mindkét alkalommal fizetősnél, mert egy barátságot se szerettünk volna bonyolítani, de valami jöttmentet se jöhetett szóba.

A harmadik fél egyszer nő volt, egyszer férfi. Nem tervezünk következő alkalmat, de mindkétszer nagyon jó élmény volt.

24/L

2020. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már kapcsolatban. Bár nem voltunk józanok azt azért hozzá kell tennem. És részemről már csak szeretet volt nem szerelem a férfi felé. Talán ez a kettő oka volt ennek hogy ez megtörtént. Nem bántam meg, legalább ezzel az élménnyel is gazdagabb vagyok. És ez 4-es volt nem 3-as.
2020. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!