Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy arra vágyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy arra vágyok, hogy lesz*phassak egy férfit?

Figyelt kérdés

Nem a szex az elsődleges, amire gondolok hogy hiányzik, persze az is. De leginkább arra vágynék hogy letérdelhessek a férfi elé és intenzíven sz*pjam a farkát. Elég furcsa ez, nem gondoljátok?

Létezhet ilyen, hogy csak erre vevő lenne valaki? Szex nélkül is? Vagy ha már idáig eljut valaki, akkor már szexelni is akarna?

Nekem is jól esne valami viszonzás, de a nyalást nem kívánom. Talán egy kis ujjazás simi jó lenne, de mástnem nagyon akarnék. Volt már valaki ezzel így?


2020. nov. 6. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális
2020. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
szopatás is izgatna akár keményen?
2020. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Búza vagy? 😂
2020. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az ízlésed és kész! Vannak olyan pasik akiknek ez is elég.
2020. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
a kérdező fiú, ne dőljetek be neki
2020. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
#5 tudjuk. Lány nem ír ki ilyet csak ha elmult 40+ és ribi :D
2020. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és huszonéves. De ezekből a kommentekből is látszik, hogy valami baj van velem és ez nem normális hogy ilyenekre vágyom. Nagyon szeretem a szexet, magas a libidóm, de az utóbbi hónapokban szinte semennyire se kívántam. Viszont az orálról meg fantáziálok állandóan. De valójában idegent nem szopnék le csak így, nekem az kicsit intimebb is, mint a szex. Főleg gumi nélkül ugye.. nem vállalnám be. Úgyhogy azt hiszem meg kell várnom amíg visszatér a szexhez is a kedvem, akkor azzal együtt megélhetném ezt is. De most ez így ahogy reagáltatok is, nem igazán normális dolog
2020. nov. 6. 21:11
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Ha valóban izgat a dolog egy valóban 21 centissel írj

Több hasonló alkalmi talákában volt részem ismerem a helyzeted

2020. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális, persze. És rengeteg olyan pasit találhatsz, aki megfelel a te elvárásaidnak.
2020. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Nagyon sok embernek van olyan szokása, ami szájjal történő érintkezéssel valósul meg, mint a dohányosoknál, evés függőknél, stb. Nálad éppen a szexben csapódott le ez a hiány. A pszichológiában nem ismeretlen a problémád. Olvass utána vagy kérdezz szakembert. Még az is lehet, hogy a vágyad normálisnak számít. Gondolom eléggé egyén és helyzet függő, hogy milyen megítélés alá esik.
2020. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!