Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom mindenképpen azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenképpen azt szeretné,hogy lenyeljem a spermát.Én undorodom tőle,nem szeretném lenyelni.Megfenyegetett,hogy ha nem teszem akkor keres olyan lányt aki megteszi.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 20:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
25%
Istenem, mennyi Marozsán Szabolcs lett itt hirtelen 😂😂😂 Kedves Kérdező! A barátod jól teszi, ha elhagy ha nem nyeled le neki. Az én barátnőm is undorodott tőle az elején (volt rossz tapasztalata nyeléssel az előző kapcsolatából), de megtanítottam hogyan nyeljen. Kb heti 3x pumpálom tele a száját (nekem rengeteg jön), szépen lenyeli egyből, majd gyorsan iszik egy kis energiaitalt 😀 de volt már, hogy nem volt innivalónk és semmit nem ivott rá, úgy sem lett semmi baja.
2021. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!