Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy megismerkedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy megismerkedtem egy lánnyal a facebookon, de mindenképpen képet akar video chat-et nem?

Figyelt kérdés
Nem láttuk még egymást, most minek csináljak szelfit nem értek én ehhez ha lehet video chat is. De mindig kitalál valamit. De képet azt cserélné. Csak az a gond ki tudja kinek a képét küldi ez nem bizonyíték. Találkozni majd akar de azt sem tudja még mikor nem mostanában. Miért csinálja ezt? Pedig olyan jól kijövünk. Értelmes, volt hogy éjfélig csevegtunk.

2020. nov. 3. 17:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De mondom neki hogy fél perc video chat hogy lássuk egymást aztán megyünk vissza chat. Még erre se képes.
2020. nov. 3. 19:30
 12/17 A kérdező kommentje:
Eléggé úgy ír mint egy nő, én arra gondolok hogy szivatni akar.
2020. nov. 3. 19:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha randit akarsz akkor nem árt ha egy minimális bizalmad van a másik iránt... egy felöltözött, normál, arcképes kép, amin a szemek is látszanak eléggé a bizalom jele a másik irányába.

Ha kamusnak tartod akkor fejezd be vele a kommunikációt senki sem kötelez rá hogy beszélj vele. Bár valószínűleg ez lesz amúgy is a történet vége. Ha egy nő ismerkedni akar a netről akkor melletted még x db pasival kommunikál - akik küldenek is neki képet téged meg pillanatok alatt le fog zárni.

2020. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor így jártam, de ez nekem akkor is nagyon gyanús. Ha bekapcsolnank a kamerát csak 20 másodpercre akkor látnánk egymást és az biztos hogy nem kamu
2020. nov. 4. 09:39
 15/17 anonim ***** válasza:

1, Vagy pasi,

2, vagy szegyenlős... de ott a profilkép. Az nem elég? Én se rakok ki profilkepet mert vannak akik utana kiteszik, hogy: "nezd mar a köcsög ismerkedni akar oszt hogy nez ki a kutya 😂😂" meg hasonlo ciganykodás... dehat a kultúra és illem mint tudjuk tanult képesség, nem lehet...


3, A masik opcio, hogy annyira önbizalomhiányos, hogy fenykepet is csak 3 óra sminkelés után keszült 200 fotóbol választja ki, majd retusál rajta még pár órát...


Vagy bevállalsz egy normál képet, hatha nem egy farokverő kis bzi van a túloldalt, vagy próbalod győzködni , hátha...

2020. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Normál képet küldenék neki. De hosszabb távon biztos, hogy kapcsoltatnék vele kamerát... Ha meg semmilyen módon nem hajlandó erre, akkor kamus, vagy olyan egyéb problémái vannak, amivel maradjon meg magának, ha nem akar változást az életében.
2020. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%

Sok nő azért nem akar alapból kamerázni mert előfordul hogy a "túloldalon" lévő fél perc múlva már a brokeszét lobogtatja - nem ismer ő sem, nem tudja ki van a túloldalt.

Szimpla kép, utána ha van szimpátia akkor telefon. Egy minimális bizalom kell az ismerkedéshez. Ha eleve ennyire bizalmatlanul indul akkor megette a fene az egészet... Megint más az ábra ha meztelen képet kér valaki - akkor meg hagyni kell a francba.

2020. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!