Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy megismerkedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy megismerkedtem egy lánnyal a facebookon, de mindenképpen képet akar video chat-et nem?

Figyelt kérdés
Nem láttuk még egymást, most minek csináljak szelfit nem értek én ehhez ha lehet video chat is. De mindig kitalál valamit. De képet azt cserélné. Csak az a gond ki tudja kinek a képét küldi ez nem bizonyíték. Találkozni majd akar de azt sem tudja még mikor nem mostanában. Miért csinálja ezt? Pedig olyan jól kijövünk. Értelmes, volt hogy éjfélig csevegtunk.

2020. nov. 3. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert te is lehetsz bárki
2020. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem érted video chaten azonnal látnánk egymást és az akkor biztos hogy nem kamu
2020. nov. 3. 18:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk a fejébe... ugyanúgy lehet kamus, meg olyan is aki nem akarja a telefonján videócsevegni. Küldj neki egy normál (felöltözött) képet és pont s tereld a társalgást a mielőbb személyes találkozó irányába. Amíg az nem jön létre addig bárki lehet a vonal túlvégén. Valódi nő is, meg kamus is. Ha intim képet kér a brokeszedről akkor 99.99% hogy nem nő.
2020. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit szorongós vagyok, chaten sokkal kényelmesebb beszélgetnem mint videochaten (élőben sokkal kevésbé feszengek, fura)


Ez is lehet a háttérben

2020. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pasi,vagy nem is úgy néz ki a képen.
2020. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmi nem jó neki, természetesen én küldjek előbb képet ő majd csak aztán. Ez nagyon gyanús
2020. nov. 3. 18:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát persze, mert ha esetleg kiderül hogy valami 70 éves hegyi trollpapa vagy, akkor bánni fogja hogy képet küldött.
2020. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6-os nem látjuk mit beszéltél vele. Kár ezen rugóznod, küldesz neki egy szimpla felöltözött ruhás képet és kész. Ha ezt sem léped meg akkor hogy akarsz eljutni vele a találkozóig???
2020. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7-es pont ezért nem farokképet, vagy meztelen képet kell küldeni, szimpla egyszeri képet amit bárki láthatna akár és vállalni tudod.
2020. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Szinte biztos, hogy férfi.
2020. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!