Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van itt közületek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van itt közületek olyan, aki elérte a spriccelős orgazmust magának?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Hogyan értétek el?

23/L


2020. nov. 2. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Mindjárt jönnek a csodatevők priviben hogy ők aztán olyan fantasztikus ujj-technikával rendelkeznek amitől tutira spriccelős orgazmusod lesz és ajánlgatják a neten lévő városilegenda videókat.

Az igazság viszont az hogy az un. squirting egyéni adottság kérdése. Ha az megvan benned akkor TALÁN felszínre tudod hozni, de ha nincs meg akkor meg nem. Felszínre hozni csak úgy tudod hogy totál elengedve magad baromi nagyot élvezel. Szóval ez az útja - minél jobban elengedve magad, hagyod hogy "jöjjön". Mondjuk ehhez nem árt egy jó partner akihez baromira vonzódsz és extrém mód kívánod. Igaz ő nem a "a hüvelyfal első részén 4.51 cm-re kitapintva a g-pontod az ujjbeggyel a csiklót is izgatva" típusú anonim ficsúrokból fog valószínűleg kikerülni.

2020. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magamnak sosem sikerult, csak ha a partner 2 ujjal erosen es gyorsan ujjazott, szinte nyomva a hasam feloli reszt. de nagyon el kellett engednem magam, nem is mindig jott ossze
2020. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sokszor sikerült már a mostani pasimmal. Vele sem az elejétől kezdve (5 éve vagyunk együtt). Az utolsó kb fél évben viszont kb minden alkalommal. Van hogy ujjazás közben sikerül. Ez könnyebb, mert a pasim már simán tudja hogy mit kell csinálnia. De mostanában már szex közben is szinte mindig sikerül. Ezt viszont szerintem nekem kellett kitapasztalnom inkább hogy melyik pozícióból a legjobb.

Egyébként az exeimmel mikor voltam azt hittem nekem sincs Meg az adottságom. Szóval gyakorlás kérdése szerintem.

2020. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok folyadék, rendes étrend

Kipihentség, jó közérzet, edzettség, aztán mikor ezek megvoltak, sokka1l jobb volt a libidóm.

Felizgultam az iskolában valaki miatt a nap elején délután magamnak estem, de úgy gondoltam kihasználom ,hogy egyedül vagyok otthon és órákig játszottam magammal (direkt nem mentem el sokáig): meg is lett az eredménye.

Soha senkivel nem ment ez ment ez még ezen az egy alkalmon sikerült (bár teny, hogy nem célom foglalkozni ezzel mert nagyon sokáig tartott).

2020. nov. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 egy normális partner is tudja húzni az agyad így órákon át... :D


Kérdező egyébként gyakorlással sikerülhet egyedül is, de akkor vegyél egy G-pontos vibrátort. :)

2020. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!