Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emberek! Nők és férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Nők és férfiak válaszát is várom. Mi az amitől szex közben elmegy a kedved az aktustól?

Figyelt kérdés
Pl egy póz ami kényelmetlen, vagy amit, ha csinál a partner akkor már nem kívánod tovább?

2020. nov. 2. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
ha nyalom a lányt és pisiízű odalent :) 25f
2020. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha igénytelen, nem figyel, vagy önző. Avagy tuti tipp a szexuális vágy és a kapcsolat teljes megölésére: mond azt hogy az előző csajom/pasim sokkal jobban csinálta 😂
2020. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszom kicsit gyerekes lesz, mert valószínűleg másokat nem zavar az ilyensmi... de ha megcsörren a telefon. SMS, messenger pittyegés nem zavar, az oké, de a hívás nagyon irritál.

Egy időben a párom még a szüleivel lakott, mert nem volt lehetőség az összeköltözésre, és akkor pl. az irritált és rombolta le nagyon a libidóm, amikor az anyja kiabált valamit (pl. hogy kész az ebéd).

2020. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

igénytelen, önző partner, vagy csak simán fadarab

esetleg nyávogva kommunikál (sajnos tapasztaltam)


F

2020. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha csont meztelenre vagyok vetkőztetve és a mell nyalogatástól leginkább. Meg amikor szárazon dj-zik a pinámon
2020. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igènytelensèg, ápolatlanság, 0 fantázia, 0 lelkesedès, ha nem figyel rám a partner vagy nem oda való megjegyzèsei, cselekedetei vannak. N23
2020. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha unalamsana egyhangúan csinálja, vagy habenyögi hogy most éppen arra gondolt mennyit kell még tanulnia.
2020. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Túl sok beszéd, csúnya szavak használata. Volt, hogy a hévben csóknál egész számat bekapta, túl nyálasan csókolt.

Meg egyszer másba voltam szerelmes, és az az illető eszembe jutott egy pillanatra.

2020. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem figyel ram akkor sajnos sok ilyen lelombozo dolog elofordulhat. Pl menzesz elott napokig fajdalmasan feszul a mellem, amirol o is tud de belecsip a mellbimbo vagy nem figyel oda es ratehenkedik vagy erosen megszoritja, esetleg sokat dumal, vagy nem mozog/tul durva. Szoval ha nem kommunikalunk viszont sok minden kiabrandito tud lenni. Egyik exem sajna kakiszagu volt lenn uh nem szivesen szoptam le, illetve en a sorszagot is utalom.
2020. nov. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs ott fejben. Borzalmas, amikor valaki épp a holnapi napot tervezgeti közben, vagy arról beszél, hogy milyen volt a munka aznap...
2020. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!