Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érzem még csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem még csak a szikráját se annak,hogy nekem szükségem lenne szexre? F23

Figyelt kérdés

(Most mondom,hogy nem kérek melegektől meg bármilyen hasonló homokosoktól üzeneteket.)

Itt vagyok 23 évesen és még úgy rendesen sose éreztem ezt a szex dolgot,hogy nekem csinálni kéne.Mindig azt hallom,hogy az ember már ilyen 14-15 éves korába túlteng a tesztoszterontól és már menni dugni.Nálam már annyi idősen se volt.Konkrétan akkoriban nem is jutott eszembe ilyen.Most meg még csak eszembe se jut a dolog.



2020. nov. 2. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aszexualitás?
2020. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem meg már nem jut eszembe 🙃

47F

2020. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy ezzel egyedül. Ne a gyakoris válaszokból indulj ki, nekem sem hiányzik,ha nincs pasim,eszembe sem jut L.
2020. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aszexuális vagy. Elég tág fogalom, olvass utána.


Én például demiszexuális vagyok, 3 év barátság után lettem szerelmes a páromba, rendszeres nemi életet is élünk.


Azelőtt nem érdekelt, sőt, taszított a szex gondolata.

2020. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem is már valahogy kezd taszitani.Nem értem mit esznek rajta ennyire.
2020. nov. 2. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy gonddal kevesebb.
2020. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Mélyen bent "ülő" mentális komplexusok, vagy fiziolóigai zavarok. Keress fel egy szakembert, mert te is tudod hogy ez nem normális... Mármint hogy 0 szexuális ingerenciád van, egyáltalán semmire sem.

Ettől még lehet így élni, de ha tudni akarod a pontos okát akkor azt csak szakember tudja megmondani.

2020. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen normális,ha te így vagy boldog akkor ne zavarjon :)
2020. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen korszakom van, azelött nagy szexgép voltam meg ezután leszek is, de most jól esik az élet más tájait is bejárni, fejlödni. Ez lehet nálad is így van, fejlödsz valamivé, és utána keresel csak. De az is lehet aszex vagy.
2020. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!