Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha a popsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha a popsi lukatokat is kényeztetik ujjal,nyelvel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 05:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát én naponta fel jövök a szexuális rovatba és a felsorolt kérdésekkel messze nem találkozom mint ahogy itt be van állítva a dolog. Nekem gyanús hogy trollkodás miatt a 8- as direkt keresi ezeket a kérdéseket.
2020. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Végtelenül bosszús és sértett vagyok, valóban igazad van, és egy hatalmas troll is. De az is trollság, amikor ezredjére kérdezik meg ugyanazt a kérdést, miközben számtalan válasz érkezett már rá. A moderátorok ilyenkor miért nem törlik az ilyen kérdéseket? De tovább megyek, törölhetik az Én válaszomat is, amiben nem a kérdésre feleltem.


És hogy ez a válaszom se legyen off : https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=popsi+nyal%.. Itt lehet bogarászni.

2020. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tuti hogy téged valami bánt és frusztrált vagy. Tehát most te direkt rá keresel ezekre ezek szerint.egy hete járok fel minden nap de ma jött szembe ez a kérdés egyszer. Tehát szerintem te ezeket szándékosan keresed hogy oda kommentelj. Nem mellesleg még mindig tovább tudsz az egér görgővel görgetni. Vagy a telefon, tablet képernyőn.
2020. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én ebbe nem kívánok beleszólni, mivel én csak azt írtam hogy jelen van egy yilen ürge de keresés helyett egyszerűbb szóra keresni, pl megnyitod a kategóriát ctrl + f és " popsi ", lesz több is.

Nyilván nem mint az övé, de ki lehet könnyen szúrni, és 90% az övé.

2020. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amúgy ennyi erővel ezeket a dolgokat a kedves kommentelő kb a gyakori kérdések összes rovatának az összes kérdésnek a 90%- hoz oda lehetne írni. Vagy való életben is gondolom mindenki aki netán ugyanazt megkérdi ki van oktatva, hogy ugyanezt már tegnap másnak elmondta kérdezze meg ott. Stb stb stb

Azért mondjuk ha ennyire nem tetszik ez az oldal nem is értem minek van itt akkor az ilyen ember, de most komolyan és minden bántás nélkül. A belinkelt kérdések pedig a legtöbb esetben abban egyeznek meg hogy szerepel bennük a popsi szó. De kérdések többsége nem ugyanaz, vannak hasonlók és ugyanazok de messze nem mind.

2020. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen kész vagyok tőle, imádom
2020. nov. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2020. nov. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

Tudjátok mit? Sajnálom. Valóban egy troll vagyok. Kb 10 éve vagyok az oldalon, és szerintem 50 kommentem sincs.

Valóban direkt trollkodásból kerestem rá, de fura, hogy trollkodásból Én képes voltam lelni 3 másodperc alatt 20 kérdést, a kérdés kiírója akit meg valóban érdekel a kérdésre a válasz, ennyit sem volt képes.

De ja. Manapság Mindenki vagy troll, vagy irigy.

A többi kategória kérdéseiről nem tudok nyilatkozni, reggel munkába menet vonaton a szexuális rovatot szoktam görgetni, Én itt ezt tapasztalom, de nem trollkodni akartam, hanem választ kapni a miértre, pedig még válaszoltam is a kérdésre.

2020. nov. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!