Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha a popsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha a popsi lukatokat is kényeztetik ujjal,nyelvel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 05:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
18 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom.
2020. nov. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem.
2020. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Juhú! 5 órája és 46 perce kezdődött el a hét, de már meg van a popsinyalós kérdés. Már kezdtem azt hinni, hogy nem is lesz ilyen kérdés a héten.
2020. nov. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Hány ezerszer akarod ezt még feltenni?
2020. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam csinálni akkor a legizgatóbb, h nem frissen mosott. (Nem kakis)
2020. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretem
2020. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog én szeretem csinálni a hölgy partnernek persze ha élvezi és szeretné is a dolgot. Eröltetni nem szabad . A trollokat pedig nem is értem ha valami nem tetszik vagy nem akarok válaszolni kihagyom tovább megyek. Vagy ez csak azért van hogy minél több helyre tudjanak válaszolni?
2020. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

7/7-nek írnám hogy nem igen szoktam "trollkodni" csak úgy odaírni valahová egy nem a kérdésre irányuló választ, viszont az már valami kib@ßzott idegesítő dolog kezd lenni, hogy hétről-hétre ugyanazokat a kérdéseket írják ki az Emberek. Nem hiszem el, hogy előtte a google-n, vagy az oldalanak a keresőjébe beírva, nem találkoznak számtalan, akár szóról szóra egyező kérdéssel. De oké, sietnek, nem érnek rá keresni (( bár akkor meg arra hogy-hogy ráérnek, hogy megvárják míg Valaki válaszol? )) de oké, viszont amikor megírják a kérdést, ott feldobja a hasonló kérdések listáját, vagy az ottani válaszok nem voltak eléggé kielégítőek? Miben fog erre a kérdésre más válaszokat kapni?

A nők egy része szereti, másik része nem szereti. A pasik egy része szereti csinálni (( Én is imádom, csak hogy ne legyek off )) a másik nem.

Egyszerűen magyarázza meg Nekem Valaki hogy mi az értelme az ilyen kérdések kiírásának? Statisztikát vezet? Mit számít, hogy 10/6 vagy 10/2 csaj szereti? Ha meg tényleg ennyire kíváncsi, akkor miért nem gyűjti ki az eddigi kérdések válaszait és von belőle statisztikát?

Hétről hétre jönnek ezek a kérdések a popsi nyalós,az anál, a méret a lényeg, a lehetek-e terhes, lenyeled vagy sem. Semmi értelmük nincs.


Amúgy az is eléggé gyanús, hogy 5:46-kor lett a válasz kiírva, majd 5:47-kor jött az első válasz, majd 5:48-kor a második. És mind a kettő kb ugyanaz. Kicsit sem gyanús, hogy tán a kérdező válaszolt rá kettő másik felhasználóból.


Na mindegy, csak ez már több hónapja fogalmazódott meg Bennem, és lehet teszek is fel ebben az üzenetemben elhangzó kérdéseimmel egy kérdést. Hátha ott választ kapok erre a jelenségre.

2020. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves 8 ez még egyáltalán nem ok a trollkodásra és a felesleges válaszokra. Egyszerűen ha nem tetszik tovább mész. Tehát a gondolatmeneted csak egy bosszus sértett emberre vall.
2020. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy unalmas mikor az ember böngészi a kérdéseket, aztán jönnek sorba a popsilukas kérdések, mondjuk ez inkább azoknak feltünö akik hosszabb ideje jarnak az oldalra.

Azok már ismerik, hogy van ez a popsilukas emberke a másik meg a lábfétises, és lényegében mindent bekérdez amit csak elhet, a lényege, hogy mindig ugyanaz a témakör legyen.

2020. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!