Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagnál csak kicsivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál csak kicsivel kisebb (vagy átlagos) farokméretű férfiak miért szeretik jobban az anált?

Figyelt kérdés
Vagy nincs köze a kettőnek egymáshoz?

2020. nov. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
He? 😂
2020. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ott jobban ”szoritja”, ergo nagyobb az elvezet. Szerintem.

23N

2020. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze
2020. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig kb 40 pasiból 36-nak volt ilyen méretű farka és majdnem mindenki seggbe (is) akarta. 4 olyan, akinek 16 cm felett volt olyan 17-19 cm. Nekem ez gyanús. De az is lehet, hogy csak én fogtam ki:D
2020. nov. 1. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert mi nagyobb méretűek már megtapasztaltuk azt, hogy már próbálkozni sem érdemes átlag nőnél az análnál mert szinte biztos hogy esélytelen és nincs más választás megértjük.

Hivatásosok egy része se engedi 20 centinél

2020. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl nem szeretem az anált, de a farkam nem túl nagy, átlagos, és inkább vékony. Emiatt szeretik sokan az anált, mert a punci néha túl tág már vékony faroknak.
2020. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!