Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak hogy reagálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy reagálnak arra, hogy egy felnőtt nő zavarban van az első alkalmakkor?

Figyelt kérdés
Hiába van mögöttem több partner és több száz szexuális együttlét, ha elsőnek vagyok valakivel, akkor nem tudok mit tenni, zavarban vagyok kissé, míg meg nem szokom a testi közelségét.
2020. okt. 29. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha több partnered volt már, akkor tudod, hogy reagálnak.
2020. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak mikor legutoljára először összefeküdtem valakivel, még nem voltam felnőtt nő és az exem is egy fiatal srác volt, így az természetesebbnek hatott.
2020. okt. 29. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Nekem tetszene.
2020. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, fel tudom oldani a csaj gátlásait.😉
2020. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek furcsa az első, de izgalmas is. F
2020. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem még imponál is, hogy a csajra hatással vagyok.
2020. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az szép teljesítmény, hogy most múltál 18, de már több száz együttléted volt.. Viccet félretéve 40 év múlva is így lesz, felesleges ezen problémázni.
2020. okt. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbálom lazítani a helyzetet, el vóni a figyelmét. Szóval inkább segítenék neki, de zavarni nem zavarna semmi képp.

F

2020. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök cuki vagy. :D Egyébként az első alkalmakkor lehetne akár petting is, hogy tényleg oldódjon hosszú távon a feszültség. ;)
2020. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aranyos ez. Örülnék neki.
2020. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!