Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Plus size/BBW lánnyal való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plus size/BBW lánnyal való szexhez,tippeket, trükköket tudtok -e írni?

Figyelt kérdés

A szerelem vak, szóval: a offolni nem fogom a lányt.

Én 185 kigyúrt,115kg altestileg átlagos méret.

Ő 170 MB sacc 120 Db ~100 csípő 130.

Korotok nem érdekes,de úgy korrekt,ha a nemeteket megírjátok.

Előre is köszi!



#plus size #BBW #Szexuális praktika
2020. okt. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nincs különösebb tipp-trükk, több husis lánnyal voltam, de ez nagyon partner függő

olyan pózt, tempót, dolgokat vessetek be ami mindkettőtöknek rendben van és élvezitek


F

2020. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

A legjobb a kövérkés teste nő.

Olyan élvezet amit a soványabb nők nem tudnak nyújtani,még odabújni is jobb hozzá.

2020. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagy kujon vagyok,de 90 kilós nőnél még nem volt ducibb. (ő meg olyan magas volt mint én😅)
2020. okt. 28. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

182 cm volt 110 kg 30 év fölötti nő volt.

olyan jól helyezkedtek el rajta a női idomok hogy megnézték bárhol nagyon dögös volt még ha egyszerűbb ruhákban is volt akkor is.

Állandóan magassarkúban mászkált szoknya közben a szexi combja állandóan kirakva.

Hihetetlenül megnézték sokszor családos apukák is akik az asszonytól megkapták utána a magukét.

domináns nő volt nehezen de szolgát csinált belőlem.

Az a pár év életem legszebb időszaka volt sajnos külföldre költözött elég messzire szóval nemigen fogom már látni.

2020. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Se trükk, se tipp.


Mert attól , hogy en mit szeretek a szexben szintén bbw nőként, nem biztos, hogy neki is ugyanaz jön be.

Lehet ő gyengedsegre vagyna, meg szenvedelyes szeretkezesre, en meg azt mondom add neki vadul, kemenyen :D érted remélem a lényeget.!

Ezt vele beszéld meg, számára mi a jó, mi az ideális .:)

2020. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam 130 kg-os csajjal, de ő olyan alkat volt, hogy elég nehezen mozgott, így csak misszionáriusban csináltuk mindig. A kutyapóz se volt kényelmes neki. Ami fontos, hogy jó kondiban legyél az aktus előtt (úgy értem ne nagyon verd ki előtte meg ilyenek), mert én az első alkalomnál pl totál csődöt vallottam, nem állt fel, ahogy megláttam a nem túl csinos testét. F
2020. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!