Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tetszik nektek egy nő de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nektek egy nő de szuvasodnak a fogai attól csókolóznátok vele vagy kezdenétek vele komoly vagy laza kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

hát azért jobb ha elmegy fogorvoshoz, több okból is

kapcsolat még lehetne vele, de csók az nem biztos

2020. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem férfi vagyok.. de erről az oldalról nézve, szerintem nagyon taszító és illúzióromboló tud lenni az ilyesmi. Szerintem ez pont olyan dolog, ami ellen kell és lehet is tenni. A szuvasodó fog amellett, hogy csúnya még szagot is áraszthat. Szerintem nagyon igénytelen. Nem szeretnék vele csókolózni, meg úgy általában semmit. Ez alap higiéniai dolog, hogy ne rothadjanak a fogaink. Aki erre nen figyel, az egyéb higiéniában biztos rendben van? Bennem ez a kérdés merülne fel.
2020. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Igaza van a 2# nek.
2020. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én igen, lehet hogy annyira fóbiája van a dokitól vagy volt egy rossz tapasztalata. Vagy egyszerűen az is előfordulhat hogy genetikai az ok, de valamit csak kitalálnánk. Nem zavar az sem ha lepontoznak én ha válaszolok nem a válaszolóknak hanem a kérdezőknek teszem.
2020. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha emberileg oké és tényleg csak retteg a fogorvostól vagy esetleg anyagilag nincs abban a helyzetben akkor segítenek neki a fogai rendbetételében.
2020. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem! Én magamat egy igényes pasasnak tartom, és el is várom a partneremtöl is. Az viszont hogy ki vannak rohadva a fogai, az nem a legjobb bizonyítéka az igényességnek. Van olyan hogy valakinek hamar romlik, míg másoknak egyáltalán, de ez egy alap szerintem. Hogy mosolyog, nevet,beszél hogy ne szégyelné?
2020. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!