Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti mennyire vagytok elégedettek a szexuális életetekkel?

Figyelt kérdés
Valamit hányadik párotokkal vagytok, mekkora a mérete,mitől jó, mitől rossz
2020. okt. 25. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ötödik, és fantasztikus vele, régóta vagyunk együtt és már nagyon tudja mi a jó nekem. A mérete is jó, bírja ameddig kell, de ezek alap dolgok. Úgy tud határozott lenni, hogy közben felnéz rám és mindent meg akar adni. Nagy csajozós volt régen, és mégis mindent értékel amit kap tőlem, nincsenek elvárások. Mondjuk kérhetett volna kicsit bátrabban hogy ezt vagy azt szeretné, vagy csak simán csinálhatta volna, de legalább évek után is volt újdonság a kapcsolatunkban. Talán még lesz is.
2020. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mostani párom az 5., akivel lefeküdtem. Szűz volt még mikor összejöttünk. Én voltam neki az első, ezért néha félek, hogy ő azért csinálja úgy, ahogy, mert ezt "tanulta meg".

Ezért tegnap megpróbáltuk teljesen másképp. Mindig ő dominál, mert imádom. Tegnap megpróbáltam én. Egyikünk sem élvezte igazán, így úgy gondolom, hogy talán neki is jó így...

Igazából bár szűz fiú volt, egymásra tanultunk és a legjobb vele. A mérete a többiekhez képest átlagos, még pont befogadható méret számomra.. :)


22/L

2020. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de konkrét számot értek a méret alatt... xd
2020. okt. 26. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!