Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok megelégedve a péniszem méretével, és nagyobbat szeretnék?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék maradandó növekedést elérni? Ne irjatok olyat hogy sehogy mert ez nem igaz.

2020. okt. 25. 18:42
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
72%

#40 Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni, amit gondolok, mint ahogy te megfogalmaztad, maximálisan egyetértek.

Kedves Kérdező, nekem volt olyan partnerem, akinek hatalmas pénisze volt, és volt olyan, akinek a tiédtől kisebb, és képzeld, a kisebb pénisszel rendelkező pasi sokkal nagyobb örömet okozott nekem, mint akinek hatalmas volt a pénisze. Nincs jogom eldönteni, mit tegyél, de azért itt a legtöbben eléggé egy véleményen vannak (és nem éppen veled értenek egyet). A testi adottságokkal nem sok mindent tud kezdeni az ember, de hidd el, idővel neked sem lesz olyan fontos, hogy nem 30 centis pénisszel áldott meg a sors. Ez a péniszméret dolog amúgy is csak a pasiknak fontos, mert azt hiszik, minél nagyobb, annál férfiasabbak meg menőbbek, meg az olyan csajoknak, akik dicsekedni akarnak a barátnőiknek, de ha kifogsz egy normális csajt, nem ez fogja érdekelni.

Szóval, ha valamit mégis meg akarsz változtatni magadon, az a gondolkodásmódod legyen, ne a péniszed mérete, én azt mondom.


35N

2020. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondold azt hogy mezei pocok vagy. Így már batár nagy farkad van, ugye? Minden fejben dől el.Mondjuk ez alól kivétel pl. a két torony, azok eldőltek élőben is.
2022. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!