Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom erényövet szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom erényövet szeretne hordani? Ötletek?

Figyelt kérdés

Férjem asztalán egyik nap találtam valamit... ...

Azt mondta h ez egy erényöv néha felveszi és ha már így lebukott, szeretné néha úgy is h én vigyáznék a kulcsra.

Ez a téma teljesen új nekem. Azt mondta, elmondja mit szeretne de most meg hallgat, kínos neki vagy nemtudom. Vagy akkor első körben ez csak annyi h nálam van a kulcs és pár nap múlva majd visszaadom?


2020. okt. 24. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez csak annyi :) Azt akarja, hogy olyan szinten dominálva legyen, hogy még csak esélye se legyen kiverni vagy félrelépni a te tudtod nélkül.

Szerintem azért próbálj meg vele erről beszélgetni, hogy mit szeretne mit izgatja. Próbálj meg elfogadó fejet vágni :D


De ha magamból indulok ki akkor már csak az egész helyzet is tetszene. Esetleg az is ha direkt kínozna az adott nő azzal, hogy felrakja rám utána meg mondjuk "odarakna", hogy elégítsem ki orálisan, vagy ennek a finomabb formája ha csak ő simogatna, hogy nekem álljon fel majd utána mégse venné le rólam az erényövet, az is tetszene ha a nő erről beszélne nekem.

2020. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Keress rá! Több kérdés volt már erényöv témában.

Zsákbamacska alapon húzzon golyót mindennap egy zsákból! Egyik szín: plusz egy nap. Másik szín: önkielégítés. Harmadik: kézimunka. Negyedik: szopás. Ötödik: szeretkezés. Stb.

2020. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha belemész a játékba és meg is tetszik neked akkor egy elég izgalmas világban fogod találni magad. Először is mindenképp javaslom hogy kezdj el utána olvasni. Számon kérdés van itt is (bár nagyon sok a haszontalan, lekezelő válasz hozzá) illetve vannak fórumok, vagy direkt ezzel foglalkozó oldalak (angolul inkább). Nézz utána szerintem még az FLR kifejezésnek, szorosan kapcsolódik az erényöv viselés/viseltetés témájához. Ha elkezdtek elindulni ezen az úton és mindkettőtöknek tetszik akkor egy új szintre lép a kapcsolatotok.
2020. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonymousreview60 ***** válasza:
A Quora és a Reddit tele van ilyen témával.
2020. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Tele vagyok ötletekkel, de te benne lennél a “játékban”? Amúgy van fejlemény? Szerintem a pasid is tele van ötletekkel csak kérdezd meg mit szeretne, el fogja mondani. Csak aztán ne felejts el beszámolni róla nekünk.
2020. nov. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!