Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő melle nagy a ruhán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő melle nagy a ruhán keresztül, akkor számítson az ember arra, hogy ha a nő leveszi a melltartót, akkor két, lógó tőgy kerül majd a szeme elé?

Figyelt kérdés

Duplán gáz ez azoknál a csajoknál, akik a huszas éveik elején vannak, mert azoknak feszesnek kellene lenni.


Egyszer volt egy ilyen élményem, nem akarok mégegyszer ilyet átélni!!!


2020. okt. 23. 23:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Szàmiccson rà
2020. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Megereszkedik a mell, ez van. Annyira szeretem a férfiakat, ha kicsi a mell, akkor miért kicsi, ők a nagyot szeretik. Ha nagy, akkor miért lóg. Nem feküdhet mindenki kés alá.. Szomorú, hogy ez ennyire elterjedt egyáltalán, és szinte már elvárás a nőktől.
2020. okt. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%

"Feszesnek kellene lenni"


Nagyon nem. Mellből van ilyen is, olyan is, nem "kell" semmilyennek sem lennie.

Amúgy nem is tehet róla.


Nálatok is van mindenféle a lábatok között: kicsi, nagy, egyenes, görbe, kis makk, nagy makk... annak sem "kell" semmilyennek sem lennie.

2020. okt. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Jó, de egy fiatal lány melle hogy ereszkedhet meg?


Amúgy sajnálom őket valahol, nem szoktam viccelni ezzel, sem beszólogatni érte.

2020. okt. 24. 00:20
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
amugy nem ertem mit problemazol ezen: oltsd le a villanyt, majd utana megnezed vilagosban. ha nem tetszik akkor offolod
2020. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Szerintem meg van elvárás, amilyennek kell lennie. Értem én a logikát, hogy nem akarsz terhet rakni magadra meg a nemedre, de ez inkább önbecsapás. De ez a test más részére is vonatkozik.
2020. okt. 24. 00:23
 7/30 A kérdező kommentje:

#5


Ez is egy megoldás.

2020. okt. 24. 00:24
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

ez A MEGOLDAS.


miert kulonben mi vagy te? egy neuronhalo ami kirajzolja a mellet puceran miutan latta ruhaban?

2020. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam át a dolgokat.
2020. okt. 24. 00:28
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Na ezt mar szeretem, riszpekt hogy felvallaltad a tevedesedet.
2020. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!