Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SZexelnétek úgy egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZexelnétek úgy egy lánnyal hogy van 2 gyereke és pasija? Lent

Figyelt kérdés

A történet a következő. Van egy lany kicsit telt és romás (de nem az) felajánlotta hogy 10.000ft ért hazavihetem őt egy másik 10.0000 ft ért a nővérét is akire szintén igazak ezek a dolgok és neki még a párja is roma.


Szóval nem egy bombanők de az akire ránézel és ha nagyon kanos vagy nagyon megdugnád érzést ad.


Szóval benne lennétek a helyembe?


Nem szeretnék elköltözni.


Mennyi a veszélye hogy utána zsarolnak vagy meg akarnak késelni?



Szóval ha ezen elgondkokztam akkor gáz vagyok?



Mindket lány nagymellű is.. és a fenekük is hatalmas.


2020. okt. 19. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Menj fel inkább rosszlányokra, sokkal jobbat is találsz 20 ropiért.
2020. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Falun lakom ők is.. itt nincs hotel. Tudják hol lakom.
2020. okt. 19. 12:52
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
#12! Eszedbe ne jusson! Az életbe nem szabadulsz meg a pasiktól ha kiderül! Örök ellenségeskedés lesz a vége! Örülj ha meg nem késelnek!
2020. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
utolsó válaszoló,egy agyatlan,besz.ri,üldözésimániás.
2020. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%

nem prostiznék, plusz a c1g4ny kinézet miatt alapból nem kéne egyik sem, szóval több téren bukó a dolog nálam


de itt most te döntesz te mit akarsz

2020. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tenném.
2020. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Cigány prostihoz nem szabad menni.. Persze mindig van valami körítés hogy most hagyta el a férje és a gyerekeknek nincs mit adnia enni. Aztán ha valahogy kinyomozzák a címedet akkor a strici majd járkálni fog hozzád hogy zaklasson. Vagy több pénzt fog követlni, akár zsarolva vagy pedig hozni fogja a lányokat kéretlenül is. Illetve ha kmész a mosdóba ne csodálkozz ha a pénztárcádat nem fogod találni a farzsebedben
2020. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a helyedben. Nagy mellű - seggű kombót találsz ingyen is.
2020. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!