Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti szeretitek, vagy szeretnétek hogy a párotok, miután belétek élvezett, ki is nyaljon? Mit tartotok/tartanátok benne izgatónak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 07:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Huh, de nehez felfogású vagy. Meg egyszer elmondom: nem lesz attol valaki “hombár” (a kedves homofób hozzaszolot idézve), mert lenyeli a SAJAT spermajat. Eloiteleteskedes nagyon megy latom.
2020. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent ertekelem, hogy sikerult megragadni a mondat lenyeget.
2020. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%

#11 senki nem mondta, hogy azért homár lesz mert lenyeli, nyilván én is megcsókolom a páromat ha előtte orálisan kényeztetett. Homár attól lesz ha direkt azért nyalja ki, hogy spermát nyeljen.

Annyira bírom amikor valakit azért nyilvánítanak lassú felfogásúnak mert más véleményen van mint te.

2020. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta???? De igen, irtak tobben is, csak ugy latszik, hogy (hala istennek) kitoroltek oket. Undorito kommentek szulettek.


Nem, nem azert leszel nehez felfogasu mert nem ertesz velem egyet, hanem azert, mert 1. nem a lenyegre valaszoltal 2. baromira gusztustalan dolog az, hogy valakit ismeretlenul megbelyegeztek.


Jelen esetben a paromat, mert bátorkodtam leirni, hogy o pl. kinyal akkor is, ha belem élvezett es megcsokol azutan, hogy a szamba ment el. Emiatt lett o meleg. Gratulalok.

2020. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%

Nehéz felfogású vagyok mert nem tudom megérteni amit leírtál és ismeretlenül ítélkezem.


Egyrészt leírtam azt, hogy aki megcsókolta a párját a csók miatt orál után az nem meleg, viszont annak aki a sperma miatt csinálja ezt minimum enyhe bi hajlama van. Akkor most ki is nem tudta értelmezni azt amit a másik írt?


Másodszor én annyi infó alapján állapítottam meg valamit amit ide leírtál. Ha ezzel gondod van akkor írj többet, ha nem akarsz többet írni akkor viszont ne haborodj fel, hogy ennyi infó alapján erre a következtetésre jut valaki.

2020. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, szoval ha nem irok tobb informaciot akkor szerinted jogod van arra, hogy barkit megitelj az interneten? Az mar nem jut eszedbe, hogy esetleg tobb hatter is van amögött, mint amit leirtam?

Mar ne is haragudj, de mi jogon varod el tolem, hogy mit es mennyit irjak valahova? Ertelmes ember nem ítél 1-2 informacio alapjan. Ha nem tudsz dűlőre jutni akkor kerdezz inkabb.

Persze egyszerubb anonim modon itelkezni :)

2020. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%

#16 miért is ne lenne jogom annyi infó alapján véleményt írnom ami rendelkezésre áll?


Hol olvastad azt, hogy én elvárok tőled bármit is azzal kapcsolatban, hogy mennyit írj?


Hammer nekem van nehéz felfogásom szerinted akkor legalább te értelmezd azt amit írok.

2020. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
“Hammer” itelkezel valaki felett akit latasbol sem ismersz, legalabb tegyel meg annyit, hogy (ha eloszor nem lett volna egyertelmu...) gondolkozz kicsit es ha nem tudsz valamit 100%osan akkor ne bizonygasd a hulyeseget.
2020. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

Ha már az érvekből kifogytunk akkor jön a személyeskedést.

Még egyszer leírom amit nem sikerült eddig megérteni. Amennyit leírsz annyi infó van, mindegy az hogy még mi minden van ha nem írod ide. Nem tudom megérteni ezen mit nehéz felfogni.

2020. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi személyeskedés volt az en hozzászólásomban mint a tiedben. Kettos mérce....
2020. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!