Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatokat kérek. Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokat kérek. Kinek milyene van?

Figyelt kérdés

Vibrátort szeretnék rendelni..de nem tudok dönteni hogy az egyenes vagy a görbe lenne e jó.. szerintetek melyiket lehet jobban élvezni?

23/N



2020. okt. 14. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább realisztikusat választottam. Szerintem a mérete jobban számít, mint hogy görbül-e.
2020. okt. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz! Köszi!
2020. okt. 14. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eltérő kinek melyik jön be, ezt elsőre így nem lehet látatlanban megmondani. Vegyél egy enyhén hajlítottat arany középútként, azt tudod majd csak csiklóra is használni. Nem kell túl nagy. Nem kell a méregdrága design kivitel az egyszerű 10-15 ezresek ugyanolyan jók.
2020. okt. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy picit görbe van és 17 cm

Én szeretem, 1-2 perc alatt orgazmust okoz

2020. okt. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pici gorbe, realisztikus ee vannak herei is. 18cm
2020. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy léghullámost esetleg, de ne azt, ami rendes vibri és a kisebbik ága ilyen, mert nagyon fix, alig hajlik, így nem biztos, hogy eléri a csiklód rendesen maga a harang. (Tapasztalat...)
2020. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!