Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok szerintetek ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Van pár hete egy új barátnőm, nagyon bomba csaj, a szex is teljesen jó.

Az elején megbeszéltük, hogy ki mit szeret, így akkor már az első szexeknél próbáltuk ezt egymásnak megadni, így hamarabb összehangolódunk.

Ő azt szereti, ha kinyalják a punciját, de még jobban, ha a fenekét, és a fenekét és a punciját is meg kell ujjazni (más.más ujjal). Viszont azt mondta, hogy anal közösülést nem akar, és, hogy még soha nem volt anal közösülésben része.

Szex közben viszont amikor ezeket csináltam neki, azt vettem észre, hogy a puncijába egy ujjam is nehezen megy be a fenekébe viszotn simán jár az egy ujj, talán kettő is bemenne.

Azt érdekelne, hogy szerintetek igaz, hogy soha nem volt még anal közösülésben része, létezik szerintetek, akkor hogy ilyen tág a feneke (én egyébként szeretném az anal közösülést)?


2020. okt. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2020. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szégyenli, de ne eroltesd majd idővel. Nekem is volt olyan barátnőm aki imádta az anált csak ciki volt neki bevallani.
2020. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Namost az anusz zaroizmai bar nem nagyon ertek hozza, de ugy mukodnek, hogy ha el tudod lazitani oket, akkor eleg tagra tudnak nyilni. Persze van akinek nem zar rendesen mert, hasznaltak, de csak azert mert bazira el tudja lazitani (van gyakorlata benne), attol meg nem biztos, hogy volt mar anal.
2020. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elképelhető... lehet élvezi de valamilyen blokk visszatartja attól hogy anált is akarjon. Ne erőltesd, idővel lehet megjön hozzá a kedve (vagy nem). Ne ezen pörögj hanem élvezd vele a szexet - hajrá papa mindent bele :)
2020. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!