Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,hölgyek,asszonyok!Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,hölgyek,asszonyok!Mi a különbség egy 18cm es pénisszel és egy 12cm es pénisszel való szeretkezés között?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
A férfi akihez tartozik és ahogy használja.
2020. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
6 cm
2020. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Hatalmas. Eddig csak 16 felettivel tudtam elélvezni.


22L

2020. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Az a jobb a kettő közül amelyik kőkemény, és az is marad.
2020. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Ha már megvan köztük a kellő vonzalom, és szimpátia hogy eljussanak az ágyig, és lekerül a férfi alsója akkor:

- Ha 18 cm akkor a csaj csillogó szemekkel tekint rá, és már alig várja hogy kezdjen vele valamit.

- Ha 12 cm akkor minden erejével próbálja visszafojtani a nevetését, visszahúzza a hapsi gatyáját, és hazaküldi mert egy bébirépával nem tud mit kezdeni.

2020. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
#3 Az én 14-15 centim már nem lenne neked elég?
2020. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

5-ös nem viccel, egyik szexpartnerem mesélt nagyon hasonló story-t. Ott konkértan elküldte a csávót, miután kiröhögte mennyire kicsi pénisze van.


Vannak ilyen lányok.

2020. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
gyerekek! 35 farokkal volt eddig dolgom Határozottan kijelenthetem, hogy NEM A MÉRET A LÉNYEG! Volt hogy a 12 centis olyat tudott, hogy leszakadt a plafon a 20 centi meg bénázott!
2020. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
#7 Amúgy az a vicces hogy ezt csak kitaláltam. xD Én ilyen esetről még nem hallottam.
2020. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
#5: Azért ne általánosítsunk, szerencsére nem minden nő ilyen. De amúgy kíváncsi lennék, hogy az a bizonyos csaj csillogó szemekkel tekintene-e rá akkor is, ha az a 18 cm-es szerszám csak kókadozna. Vagy ha cérnavékony lenne. Megnézném azokat a csillogó szemeket akkor is, ha kiderülne, hogy nem tudja használni, mindenfajta előjáték nélkül bedugná és ki-be húzogatná, amíg el nem élvez, a lánnyal nem is törődne. Szóval a méret messze-messze nem minden. Mondom mindezt úgy, hogy nekem nincsenek ilyen problémáim.
2020. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!