Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok? (Tegyük fel, hogy külsőre és belsőre is bejön)

Figyelt kérdés

A.

Olyan módon védekezik, hogy elmehetsz benne

Orálisan kielégít, de nem nyeli le és nem is mehetsz el a szájában

Anális szex tabu


B.

Nem szedhet fogamzásgátlót és spirált sem használhat eü. okok miatt. Csak az óvszer jöhet szóba.

Orálisan kielégít, lenyeli

Anális szexet szereti, gumi nélkül elmehetsz benne



2020. okt. 11. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi a célunk. Milyen kapcsolatra keresünk.
2020. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Amelyik szebb.
2020. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Az análról még lemondanék de gumit nem tudok húzni mert lelohaszt.
2020. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Inkább "A".
2020. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Csakis a B..nem érdekel hogy nem élvezhetek bele a punciba,a popsiba bele lehet,sok különbség nincs a kettö közt.

Az se zavar ha nem nyelné le,de akkor az arcára élvezhessek..

A gumi engem is lelohaszt,a terhesség miatt nem félek,tudom,és érzem mikor kell idöben kivennem,sose volt gondom belöle,pedig már sok sok éve gumi nélkül csinálom..

38/F

2020. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát elég egyértelmű hogy B.

De amúgy az anált is csak gumiban csinálnám.

2020. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vonz az anális szex, élvezni meg legjobban úgy szeretek, ha kézzel fejezi be, aztán megy a mellére, arcára, hasára, ahová ő szereti/engedi.


Mondjuk gumiban nagyon nem szeretek dugni, szóval csak emiatt inkább az A.

2020. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szavaztam, és a B-re, tobb okbol is. En a megszakitásos védekezést nem tartom védekezésnek, felelotlenségnek tartom. Na már most, nobol is inkább magamhoz illot, ergo feleloségteljesebb not választanék. Az, hogy nem szedhet tabit, nem zavar. Akkor ovszerezunk. Nekem nincs vele bajom. Anált kivánom, szeretem, de nem annyira fontos, igazábol kibírom nélkule. Viszont azért az egy plusz pont, ha jo szop, és elnegedi a szájába.
2020. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!