Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Melyik nőt választaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik nőt választanátok? (Tegyük fel, hogy külsőre és belsőre is bejön)

Figyelt kérdés

A.

Olyan módon védekezik, hogy elmehetsz benne

Orálisan kielégít, de nem nyeli le és nem is mehetsz el a szájában

Anális szex tabu


B.

Nem szedhet fogamzásgátlót és spirált sem használhat eü. okok miatt. Csak az óvszer jöhet szóba.

Orálisan kielégít, lenyeli

Anális szexet szereti, gumi nélkül elmehetsz benne



2020. okt. 11. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Az A-t választanám
A B-t választanám
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

B


Nekem elég egyértelmű

2020. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha két nő közül kell választanom akkor ezekre pont nem szoktam rákérdezni..
2020. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
B-t választanám, de a gumi miatt nem élvezném punciba annyira, mivel gumiban kb semmit nem érzek
2020. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Hú hát ez nehéz kérdés, nem is nagyon tudnák dönteni..
2020. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Kíváncsian várom a további válaszokat. Meglepődtem, azt hittem az A-t választjátok majd többen.
2020. okt. 11. 13:59
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
A választás. Pusztán az anális szex miatt nem választanám a B-t. Kit érdekel ha nem nyeli le?!
2020. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Aaa
2020. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

#3 vagyok:

az A ellen sok szól nálam, hogy a szájában sem mehetek el, anál sincs

ilyen csajjal nem is kezdenék, ennél a jobb kezem is többet nyújt szexuálisan :D persze érzelmi téren más, ha minden jó vele, akkor elfogadok ilyet, de alapból nem mennék bele ilyenbe csak úgy


B mellett meg ott az orál, anál és ha vevő a megszakításra, akkor puncit is nagyon ki lehet élvezni, de a gumi sem akkora gond, ha más téren ilyen sokat kapok

2020. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább az A. Anál nem vonz.
2020. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bejön a popsi szex és nagyobb élvezet gumi nélkűl így csakis B !!
2020. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!