Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan csaj aki lecuppa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki lecuppantana egy pasit csak azért, mert beülhet a Lamborghini Aventador-jaba?

Figyelt kérdés

Most őszintén lányok, ha lenne egy szingli fiatal pasi 35 év körül lecuppantanátok egy menetért?


És nekem NINCS szóval NE jelentsétek csak kíváncsi vagyok és írjatok kort is.



2020. okt. 9. 20:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ha ilyen verdába akarok ülni akkor bérlek egyet és azt szopás nélkül vezethetem is.

Szerinteem nincs értelme a kérdésednek, mert az aranyásók lóvéért csinálják, a többiek élvezetből vagy sehogy, az általad vázolt felállásban csak a pasas járna jól.


Amúgy nem értem a mai ferfiakat... oké, rossz tapasztalatok miatt a végletekig előítéletesek; jó, azt hiszik, hogy senki nem fogja önmagukert szeretni őket, de mióta vagy ezen a ponton, kérdező? Mikor jutott bárki eszébe az, hogy sikeres stratégia lehet egy kör autókázás?

2020. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

#11

Egyik sem idősebb 5 évnél! 😎

Suzuki vitara, vw passat 2.5 b6, Renault 2018,dacia 2016.

Mi a bajod?? 😀

2020. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
#13 és melyikben a legjobb a szex?
2020. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
12-es vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy akinek ilyen autó van a tulajdonaban annak nem hiszem, hogy spórolnia kéne a lányokon.
2020. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem rosszak de hétköznapi autók. Nyugi ha csaj lennél azért kinyalnálak :P


Lamborghini az azért Lamborghini!!!! ❤

2020. okt. 9. 20:42
 16/25 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2020. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

A lamborghini az lamborghini! Nekem is tetszenek.

De van egy saját hybrid lexusom, és egy cls mercim. Nem lambok, de nem kell nekem ezeknél jobb kocsi. És senkit nem kellett leccuppantanom értük.

2020. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11%

#12, milyen naiv vagy, ez hihetetlen! Szerintem a politikai nézeteidet is felül kell vizsgálnod, mert könnyen lehet, hogy abban is megvezetted magad! :)

Sofőrködtem egy milliárdos, 48 éves palinak. Egyfolytában jelölgették az ismeretlen, 20-40 éves, jobbnál jobb csajok, és annyit durrantott le közülük, amennyit nem szégyellt. Semmit nem költött rájuk, párat meghívott kajálni, de a legtöbbre még annyit se. Gondolom nem is hiszed el, hogy van ilyen, pedig rengeteg golddigger van a nőtársaid között!

2020. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

#14

Ha akarod kipróbáljuk HA NŐ VAGY!

Oke.. De eltudom kérni a barátomtol a lamborghini-t..

Amugy a fater BMw-je nem jó?😉

2020. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az valami nagy dolog, hogy beleülni kiváltság? Nem is tudok vezetni.
2020. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!