Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan csaj aki lecuppa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki lecuppantana egy pasit csak azért, mert beülhet a Lamborghini Aventador-jaba?

Figyelt kérdés

Most őszintén lányok, ha lenne egy szingli fiatal pasi 35 év körül lecuppantanátok egy menetért?


És nekem NINCS szóval NE jelentsétek csak kíváncsi vagyok és írjatok kort is.



2020. okt. 9. 20:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
Ha jó a pasi és kipróbálhatom az autót, akkor talán. De csak kocsi miatt nem, ültem én már százfélében.
2020. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Egy vadidegent szopkodjak,csak hogy beletegyem a hátsóm a járgányába?Inkább kihagyom.Amúgyis túl alacsony az a kocsi.
2020. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2020. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Én már vezettem lamborghini-t..

Férfi vagyok.. És nem kellett lesz0pn0m senkit mert nem vagyok meleg és barát volt az illető!!

Szóval nem muszáj érte sz0pni hogy lamborghini-be ülj.. 🙃

2020. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Azt nem kérdezed hogy akkor mit engednétek meg a férfinak, ha össze töri a lambot? 😂
2020. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
nyugi csajok majd tartok nyílt napot pár év múlva amikor meglesz a lambom és szopás mentesen lehet beülni, de vezetni nem :)
2020. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

Nekem van 4 db autóm!

Csajok! Valaki nem akarja kipróbálni? 😉

(nem kamu!!)

2020. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Hooman Gold Digger prankjai jutottak eszembe. 😂😂😂
2020. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%
Az én transporteremben még dugni is lehet, franciaágy méretű matrac van..
2020. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

8-as: gondolom milyen az a 4 db autó... egy ájfon drágább tőlük. Most hagyd a profikra a dolgokat ;)


Azzal meg ne gyere 4 Lamborghinid van, mert akkor még én is lecuooantalak és pedig hetero vagyok :O

2020. okt. 9. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!