Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, egy nagyon szűk nő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy nagyon szűk nő után (akivel nagyon élveztétek a szexet) milyen érzés egy tág punciban lenni?

Figyelt kérdés
Az is lehet ugyanolyan jó? Vagy akár még jobb?
2020. okt. 8. 12:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül lehet. A szex minőségét nem az határozza meg hogy mennyire szűk vagy tág... volt olyan partnerem aki "szűk" volt, alig lehetett "nyomni" végig óvatosan kellett és még így is csak feküdt mint egy darab fa (pedig mindent megtettem hogy jól érezze magát, maximálisan figyeltem rá - de egyszerűen ilyen típus volt). S volt aki hááát... szűk nem volt, de olyan nedves volt, úgy élvezte, elengedte magát hogy huh, legszívesebben nonstop dugtam volna vele.

Szóval nem ezen múlik elsősorban.

2020. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szélesebbenn minden sarkát jól meg lehet kotorni.Sokkal izgalmasabb.
2020. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én a nagyon szűket szeretem vagy a szűket,

a tág nálam akkor működne csak ha rá tudna szorítani,

2020. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a tágnak még örülök is, mert akkor jol bírom. Voltam nagyon szük csajjal, úgy szorított, hogy nagyon. Néhányat löktem rajta, már le kellett lassítsak, majdnem elélveztem, olyan szük volt.
2020. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés.
2020. okt. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy jó lenne már benne lenni.
2020. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Már valaki megírta, hogy nem az a fontos dolog, hogy szűk vagy pedig tág.

A legfontosabb dolog az, hogy illatos-e és nedves-e a 🍑 !

A kérdésedre. Volt már szűk és tág ♀️💃 is az 🛌🏻 . Mind a két fajta és jellegű és típusú jó volt.

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok!

2021. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!