Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, egy nagyon szűk nő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy nagyon szűk nő után (akivel nagyon élveztétek a szexet) milyen érzés egy tág punciban lenni?

Figyelt kérdés
Az is lehet ugyanolyan jó? Vagy akár még jobb?
2020. okt. 8. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szűk nem volt de utana egy tagabb már nem stimulál annyira atlagos mérettel nekem rosszabb volt!
2020. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontos leírni, de a lényeg hogy a nagyon szűk barátnőm volt és csak bizonyos pózokban lehet mert különben fájt neki, viszont után a volt másik barátnőm ő lazább szerkezetű volt és tényleg nagy sokmindent ki lehetett próbálni, lehet vadulni stb, szóval mind kettő jó volt számomra más más dolog miatt!!
2020. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom mind azt fogja írni hogy szar. Vagy várod a csodát hogy valakinek bejön?
2020. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Mit jelent a tág? Mondjuk nem kellemetlen számára már a behatolás se? Mert ebben az esetben én örülnék neki. :) Főleg ha kísérletező szellemű és benne van mindenben... :D
2020. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne kellemetlen a behatolás? Nem ezt jelenti a tág. Ha valakinek az kellemetlen az már extrém szűk.
2020. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Tágasabb punciban jobban élvezném..
2020. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, pedig van ilyen... :D Pár perc és "bemelegszik" nem kell hozzá semmi extra síkosító vagy egyéb, csak egyszerűen ilyen.
2020. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nahát pedig az az egyik legjobb része
2020. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
#5 - akkor én extrém szűk vagyok, mert bizony megérzem rendesen, mikor a párom behatol :D mondjuk ő sem kicsi.... Vannnak pózok, amik kicsit kellemetlenebbek, de így is mindenre nyitott vagyok. nem hiszem, hogy hiányt szenvedne bármiben is :P
2020. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Bekenem mtz traktor gépzsírral máris könnyebben csúszik.

Nincs az a szűk rés amin a mtz gépzsír ne tudna valamit átpasszaríozni ha van elég nyomás.

2020. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!