Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy átzörgött a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy átzörgött a szomszéd, mert annyira hangosak voltatok?

Figyelt kérdés
Nem kínos ha később találkoztok vele?
2020. okt. 8. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Nem.
2020. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem hotelben volt olyan, hogy éjszaka még fent voltam és hallottam, hogy a szomszéd szobában megy az akció...de nem dörömböltem át

hallottam a csajt, csávót, utána a horkolást, a csaj tusolt stb :D

2020. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Volt. De ennek mi köze a szexhez?
2020. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szomszéd volt, hanem az alattam lakó, nem dörömbölt hanem konkrétan feljött. Nem volt kedvem vitatkozni vele (más foglalt le), becsuktam az ablakot és folytattam amit elkezdtem 😂
2020. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk én szóltam a szomszédnak.


Panelban laktunk. A felettünk lévő, amúgy egyedülálló 60as hölgy napi szinten, sőt, volt hogy naponta többször is hordta fel a férfiakat magához.


Mi fiatal pár vagyunk, elég aktív szexuálid élettel, de ez már nekünk is sok volt.


Minden nap azt hallgatni ahogy q magassarkúba klaffog a lakásba, majd órákug az ágyat döngetik nem valami halkan, mahd feltépi a redőnyt és a mi nyitott ablakunkon bedobja a cigicsikkjét... na ezt úgy egy fél évig elviseltük, mivel új lakók voltunk, nem akartunk konfliktust.

Aztán egyszer hulla fáradtan hazaértünk, és estr 9től hajnali 1ig ezt hallgattuk, na az betett. Akkor felmentem azt elküldtem az anyjába.

2020. okt. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
A szomszéd anyuka egyszer megkérdezte mit csinálok a feleségemmel amitől így tud élvezni. Azt válaszoltam, hogy megmutatom valamikor ha ráér. Viccnek szántam de egy héten belül írt messengeren, hogy akkor mutathatom...
2020. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmutathatnád nekem is... 😉😁
2020. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3- as! Ha ebben a témakörben kérdeztem, akkor sejthető, hogy nem ruhákat hajtogattunk a párommal hajnali 2-kor 😉
2020. okt. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!