Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új barátnőmnek túl "erős" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőmnek túl "erős" a puncinedve. Nincs valami nemi baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok magamról néhány info. Eddig életem során kb 25 nővel voltam, egyéjszakásokkal, komoly kapcsolatokkal egybevéve mindég is imádtam puncit nyalni, nem vagyok annyira finnyás. Egészen a jelenlegi kapcsolatomig. Nagyon erős szagú, még fűrdés után is. Ápolt a lány, elején arra gondoltam valamit evett ami ezt hozza ki de 4 honap után is ilyen... kinyalom de csak azért mert szeretem a barátnőm. Járt mar valaki így? Mehet ez hosszútávon?

2020. okt. 6. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Én simán meg voltam nyalás nélkül. Nem szerettem szopni se, mert túl sok előváladéka volt. A szex mégis őrületes volt vele, azóta se olyan jó senkivel, pedig azóta voltam olyan férfivel, akit kellemesebb volt szopni, mert alig volt előváladéka.
2020. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, míg nem olyan mint az alien nyála, hogy az emeleten a lepedőre csorog aztán a pincében találod 5 másodperc múlva addig nincs baj :)
2020. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
12-es, minél több izgalmi nedv ömlik egy nőből, annál jobban élvezi a szexet. Nem muszáj olyankor nyalogatni, mondjuk nyelvvel szerintem ezt nem is lehet kiváltani, csak kemény dugással. Az a férfi, aki ezen finnyáskodik, az nem is férfi. De egyáltalán nem kell olyankor nyalni. Nem az a funkciója.
2020. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak humorosra akartam fogni, de ha tudsz a sorok között olvasni, azt jeleztem én is, hogy nem baj ha iylen.
2020. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha egyszerűen nem passzolnak az illatok, nincs meg a kémia, az nem finnyásság kérdése. Én is voltam együtt olyannal, akinek nagyon kellemetlen szaga volt. És nem ápolatlan volt, hanem egyszerűen ez volt a saját haj- és bőrillata. Nem tudsz vele mit tenni.


Most mondanám, hogy beszélj a nőddel, de egy ilyen beszélgetés, amely kisarkítva annyi, hogy ,,Figyelj, számomra visszataszító az ízed ott lenn", nagy valószínűséggel egy törés lesz neki és a kapcsolatnak is.


Hálát adok, hogy komoly kapcsolatban még nem volt ilyen, hogy undorodni kellett a másiktól, pedig én is szeretek nyalni.

2020. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 gyurlaci ***** válasza:
Én egyetlen egyel találkoztam életem során. Kb 80egynéhány az 1-hez.
2021. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is imádok puncit nyalni és volt hasonló tapasztalatok többször is.

El kell mondani ezt a lánynak.

Én úgy gondolom, hogy az én esetemben a csaj valami intim krémmel kente magát fürdés után.

2022. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!