Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új barátnőmnek túl "erős" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőmnek túl "erős" a puncinedve. Nincs valami nemi baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok magamról néhány info. Eddig életem során kb 25 nővel voltam, egyéjszakásokkal, komoly kapcsolatokkal egybevéve mindég is imádtam puncit nyalni, nem vagyok annyira finnyás. Egészen a jelenlegi kapcsolatomig. Nagyon erős szagú, még fűrdés után is. Ápolt a lány, elején arra gondoltam valamit evett ami ezt hozza ki de 4 honap után is ilyen... kinyalom de csak azért mert szeretem a barátnőm. Járt mar valaki így? Mehet ez hosszútávon?

2020. okt. 6. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Több minden okozhatja, egy elhúzódó nem akut fertőzés meg az is... ahogy Tyereskova énekelte "illatos a p.nám", ez van szokj hozzá :)
2020. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem illetek egymáshoz. Genetikai összeférhetetlensèg.

Volt egy csajom aki gyönyörü szèp csinos ápolt. A puncija nagyon büdös volt nekem még fürdés utàn is.

A mostaninak imádom az illatàt, bàrmikor gerjedek tőle, főleg reggel èbredés utàn.

2020. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesó ez sajnos ilyen. Nekem is volt olyan nőm akitől majdnem öklendeztem. Pedig tényleg nagyon ápolt volt, de az illata és az íze gusztustalan volt számomra
2020. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze én vagyok/élek vele, nekem kell eldönteni mi fér bele, mert a multkor teljesen kizökkentem és öklendeztem is egyet... csak a vélemenyeteket akartam kikérni hogy járt e valaki ebbe a cipőbe.
2020. okt. 6. 12:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahány nő, annyi punci...nincs semmi baja, ő egyszerűen ilyen. Itt jön be az, hogy vagy elfogadod így, vagy keresel mást.
2020. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy egyedül. Én gyüjtök előtte nyálat, és nyalás előtt "lemosom" nem veszi észre, csak annyi hogy bő nyállal nyalsz.


A másik pici trükköm, a jégkocka. Jó játék, és közbe titokba lehet "mosogatni" 😉

2020. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

És rá vagy kényszerítve, hogy kinyaljad?

Ha nem élvezed, akkor miért csinálod?

Én alapból nem szeretek nyalni, ezt megmondtam barátnőmnek is és elfogadta.

Viszont ő szeret szopni, ezt én is tudomásul vettem és bele szoktuk venni az együttlétek során.

2020. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá kényszerítve csak mivel boldogságot akarok neki okozni és szeretem ezért teszem.. nem bántásból mondom, eddig puncifüggő voltam. Már nem annyira szeretek nyalni..
2020. okt. 6. 13:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
STD szűrés, ott kiderül, ha bármilyen baktérium/vírus/gomba okozta fertőzése van. Szerintem megérné elmenni.
2020. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

8# ezek után még is értelek, haver.

Amúgy meg az a véleményem, hogy ha a férfiak csak annyira nyalnák a nő punciját, mint amennyire a nők rendesen leszopják a partnerük farkát, akkor nagyon rosszul járnának a nők!!🤔🤔

2020. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!