Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, az egyberuha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, az egyberuha vagy a nadrág+felső szebb, szexibb szerintetek egy átlagos fiatal nőn, mit szerettek jobban?

Figyelt kérdés

Az egyberuha alatt egy hétköznapi, fiatalos kis ruhára gondolok, mint pl.

[link]

[link]

vagy ezek egy része:

[link]


A nadrág+felső alatt meg mondjuk ilyesmikre:

[link]

[link]

[link]


2020. okt. 4. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Egyberuha
Nadrág+felső
8 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

csaj és ruha függő a dolog

a legizgatóbb egybe ruha bugyi nélkül távirányítós eszközzel, pluggal a csajban és nálam a távirányító :P

2020. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kinek mi áll jobban.
2020. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltèl azok közül a nadrág+felső

Szerintem nagyon kevés lány van, akin jól áll az egybe ruha. Mondjuk ha igen, akkor nekik nagyon jól áll 🙂

2020. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát papa ezeknek a csajoknak bármi jól állna :) Egyébként egyénfüggő kinek mi áll jobban, mindenkin más és más a csinos, más személyiséget, stílust akar sugározni a külvilág felé (ha nem így lenne akkor tök egyforma uniformizált ruhában lenne mindenki).
2020. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezeknek tényleg 🙂
2020. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nyilván csajfüggő, de tegyük fel, hogy mindkettő jól áll neki, a lány alkatához igazítva, stílusa szerint.

Kicsit meglep, hogy a többség nadrágpárti. Azt hittem, a ruhák talán jobban teszenek.

2020. okt. 4. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 3as meg az 5os

Kedves kérdező, szerintem az egybe ruhákat inkább a lányok szeretik, és hát azt kell mondjam hogy nem mindig ismerik fel hogy jól áll-e nekik vagy sem (férfi szemmel).

Ettől függetlenül mindenki azt hord felőlem amit akar, de ha biztosra akarsz menni akkor inkább a nadrág és felső mert az mindenkinek jól áll.

Egyébként először egyenruhát olvastam, na az tuti jól áll a lányoknak, tudom ajánlani 🙂

2020. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valóban lány -és ruhafüggő. Egyberuhákból és nadrág + felső kombókból is tudnék mutatni olyan darabokat, amelyek nagyon imponálnak.

Az egyberuhákat én igazából inkább csak nyáron erőltetném (amikor nem kell aláöltözni), és azokból is leginkább csak a testhez simulósabb fajtákat.


26/F

2020. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a ruha az, ami (megfelelő fazont választva) jobban áll a legtöbb lánynak. Persze lehet abból is rosszul választani, de egy nadrág jobban kiemeli az alakot, így ha valaki túl sovány vagy kövér, nem biztos, hogy jól áll (persze a kérdés nem erre vonatkozott, hanem arra, ha mindkettő egyformán jól áll, melyik a jobb).
2020. okt. 4. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, személy szerint én is imádok nőiesebb darabokat látni egy lányon. De van, akinek inkább a nadrág áll jól, akkor pedig hordja azt nyugodtan. A lényeg mindenkinél az, hogy nézzen ki minél csinosabban.
2020. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!