Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretem, ha simogat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretem, ha simogatják a mellem?

Figyelt kérdés

Néha kifejezetten rossz érzés, kicsit érzékeny és fáj, pedig a párom imádja. Szexuálisan kicsit sem izgat. :/

Más is van így?


2020. okt. 4. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én hagyom. Csak közben nézem a plafont mert uncsi:D
2020. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére van nő, aki imádja, sőt, nagyon felizgul tőle. De az is teljesen érthető, hogy van aki nem szereti. 8as voltam.
2020. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nagyon sokaig en sem szerettem, mert nem voltam elegedett a melleimmel es kifejezetten zavart illetve mivel nem eltem bele magam engem csikizett is ha gyengeden ertek hozza... AMIG... nem jott tenyleg egy olyan partnerem aki nem csak, hogy imadta a cicim de megszerettette velem, teljesen bele eltem magam ahogyan kenyeztetett es azota imadom, elfogadtam a melleim!

Szoval szerintem elsosorban vagy nem vagy elegedett a melleiddel vagy eddig nem volt tul szenvedelyes partnered, aki oda figyelt volna minden porcikadra !

Legy oszinte magadhoz es gondold at, ha nem ez a problema akkor nem tudom :D

2020. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még egy sorstárs jelen. Nekem is érzékeny, kicsit erősebben megszorítják (ami egyébként valószínűleg más nőnek meg sem kottyanna), és máris kizökkenek. Amúgy ha valaki rá van kattanva, hagyom neki, esküszöm még próbálok is koncentrálni, és nagyon ritkán egy-egy pillanatra kellemes, de inkább közömbös érzés.
2020. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!