Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat a csúnya mell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat a csúnya mell?

Figyelt kérdés
A vékony lányokat szeretem akinek szép az arca jó az alakja és azt szeretem a legjobban ha "csúnya" a melle pl kicsi és lógós, nagy a bimbó, szétáll ilyesmi. Ez miert van? Lányok akiknek ilyen a melle mit szóltok ehez? Ti elhinnétek ezt valakinek?
2020. okt. 4. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Azért van, mert a te melled is csúnya.
2020. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha a párom azt mondaná hogy milyen csúnya a mellem, de ezt mennyire szereti az baromi rosszul esne. Gobdold magadban hogy nem szép, de ezt ne mondd el
2020. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es fiú vagyok. Nem mondanam hogy csunya mert szamomra az a szep. Csak tudom hogy masoknak ez nem az. Ha kepeket baraknek ide hogy mire gondolok letiltana a gyakori?
2020. okt. 4. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem konkrétan a csúnya mell izgat, de viszont minden cicit imádok. Számomra nincs olyan hogy csúnya. Lóghat bármennyire, szetállhat, nagyon kicsi, nagyon nagy, mindet imádom. Egyedül az extrém nagy bimbóudvar zavar. Küldj képeket privában, kiváncsi vagyok, neked mi jön be.
2020. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a szép és a szexi két külön dolog

én is hasonlóképp vagyok, csak fenekekkel

teljesen megvadítanak a nagy, lötyögős, narancsbőrös fenekek, sokkal vonzóbbnak és csábítóbbnak találom őket, mint az esztétikailag "tökéletes", plakátra való formákat

2020. okt. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kicsi de nagyon logos engem is nagyon izgat. A miértjét nem tudom:-)
2020. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csúnya mell nem létezik
2020. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!