Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz a tapasztalatlans...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz a tapasztalatlanságom a fiúk terén?

Figyelt kérdés
23 évesen még nem csókolóztam, kezet sem fogtam, randin sem voltam még egy fiúval sem. Nincsenek nagy igényeim. Nem utasítottam vissza senkit, sőt nem is közeledtek hozzám sose a pasik. Vékony vagyok 162/55 kg,jól öltözök, egyetemre járok mellette dolgozok. Mindenki azt mondja, hogy kedves meg aranyos vagyok,de úgy látom, hogy ez édes kevés a mai világban.
2020. okt. 3. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Trollolo.

A fejed véletlenül nem ronda?

2020. okt. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Az első lehet, hogy mond valamit. Illetve a nagy has - nulla mell kombó sem túl szerencsés.
2020. okt. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Még ezt hányszor fogod megkérdezni? Kezd unalmas lenni, ennyi erővel még találhattál volna egy csávót és túl lehetnél az egészen és nem itt nyavalyognál -.-


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. okt. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz meg mondani ilyen rövid le irással.

De az egyébként nem gáz ha nincs tapasztalat szivesen beszélek velled ha gondolod 33/F

2020. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom az a típus vagy, akit nem lehet kirángatni a komfort zónájából.

Naphosszat csak picsog hogy nem volt senkije, de ha randira hívják akkor eltűnik.

Tuti hogy valamilyen lelki defekt vagy zavar is bejátszik.

2020. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezek.

Mi az amiben te a hiba okát látod? Mi az amire gondolsz?

2020. okt. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

Ebből nehéz megállapítani, hogy mi lehet a gond.

Szívesen megismernélek, kíváncsi vagyok rád. :)

24F

2020. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Felsorolok néhány általános okot, miért szokott ez lenni a lányokkal. Ha alaposan végignézed, talán magadra ismersz valahol:

-Csúnya külső (Ronda arc, ronda alak, rossz fogak, stb.)

-Rossz testszag

-Elviselhetetlen természet

-Valójában nem is ismerkedsz (Éled az életed a munka-suli-otthon háromszögben, és nem társkeresőzöl, nem bulizol, nem jársz el csoportos hobbit űzni,stb. Ha mindig ugyanazzal a 40 emberrel találkozol, mit vársz, mi fog történni?)

+(-Egyéb, egyedi ok)

2020. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos valami komoly gond lehet egy olyan 23 éves csinos lánnyal, akit meg sem csokolt még senki.
2020. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom.
2020. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!