Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

A páromnak sokszor nincs kedve szexelni. Így én csinálom magamnak, amíg ő elfordul vagy esetleg hozzám bújik. Lányok, ti tudnátok úgy feküdni a párotok mellett, hogy hozzá sem értek, miközben merev farokkal mellettetek fekszik? Csak nekem fura ez? Ellenkező esetben én megbolondulnek, ha nem érhetek hozzá.


23 évesek vagyunk.


2020. okt. 1. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már erről?
2020. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura... már most 23 évesen ekkora a libidótok közötti különbség akkor mi lesz később, mondjuk 5 év múlva? Nektek le kellene ülni és alaposan átbeszélni ezt a szexuális témakört... nem biztos, hogy annyira nagyon egymásnak vagytok teremtve.
2020. okt. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem illetek össze 😔
2020. okt. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha nincs kedve. Nincs kedve. Minek erőltetni. Az meg, hogy ott fekszik melletted és haggya, hogy ott végezd el a szükségleteidet, szerintem pozitív dolog. Jobb mintha kiküldene pl. a mosdóba.
2020. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Elfogadható, de hosszabb távon a libidókülönbség nem fog neki tetszeni. Hangoljátok össze magatokat vagy menjetek szét. Szétmenés lesz a vége.
2020. okt. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell ezt a libidó különbséget annyira komolyan venni! Egy hosszútávú, tartós párkapcsolatban, a két fél libidója folyamatosan változik, gondoljatok csak a stresszre, betegségre, egy munkahely váltásra, vagy egy terhességre, gyerek születésre, stb.. Tolerancia, türelem, szeretet, odaadás, önzetlenség, figyelmesség is szükséges, még a szimpla szexkapcsolatban is, hát még pl. egy házasságban!
2020. okt. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!