Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves korig elfogadható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig elfogadható az ha egy fiú béna a szexben?

Figyelt kérdés

Hozzám 19-22 éves lány lenne való, és azért szerintem a legtöbb lány ennyi idősen már sokat szexelt. Én még csak párszor, és nagyon béna vagyok benne. Talán annyi az előny hogy viszonylag sokáig bírom, mert a kezemhez vagyok szokva ami ugye erősebb.


Hány éves korig fogadnátok el egy ilyen fiút?


2020. jún. 17. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
10
2020. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy béna vagy? Egyébként nem kor és partner szám függő. Az első fiúm jó volt az ágyban, pedig együtt veszítettük el. Utána voltam olyan béna 30 évessel, hogy el se hinnéd, pedig volt már egy pár nője, csak odafigyelni nem tanult meg rájuk.
2020. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2/2

Megkérdezhetem mit jelent az hogy valaki béna? Ez nálad miben nyilvánul meg?

2020. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kor függő, van aki rögtön ráérez, de van akinek kell néhány alkalom. Új kapcsolatban 4-5 alkalmat adok a férfinek, hogy egymásra hangolódjunk, ha ennyi idő alatt se jön össze, akkor viszlát.
2020. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!