Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor dől el a pénisz mérete?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor dől el a pénisz mérete?

Figyelt kérdés

Úgy értem az már kisebb kortól megállapítható hogy valakinek nagyobb lesz? Pl. egy magasabb férfi kiskamaszként is magasabb már mint az átlag. Ez a pénisznél is megfigyelhető?


N



2020. okt. 1. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 14 éves korom óta nem nőtt, míg ismerőseimnek még bőven nőtt 18-20 éves korukig. Szóval szerintem ez egyénileg változó.
2020. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az öcsém mikor kibújt, a szülész orvos első szava az volt.

NA. Megszületett a nők kedvence. Én nálam nem "sikított" fel az orvos.

Biztos volt tapasztalata.

2020. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 találkoztam régi tanárommal megkérdeztem mi az amit nála láttam 83ban strandon mondta hogy 21és fél centis(nyugalmiban volt vagy 14 amire emlékszem)a legkisebb fiánàl behívta az orvos hogy egy 10éves métetével született.Utána dumáltunk arról hogy 65évesen nem talál nőt aki mindennap szexelne vele,190magas kiköpött Jean Reno a pali.
2020. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!