Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor dől el a pénisz mérete?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor dől el a pénisz mérete?

Figyelt kérdés

Úgy értem az már kisebb kortól megállapítható hogy valakinek nagyobb lesz? Pl. egy magasabb férfi kiskamaszként is magasabb már mint az átlag. Ez a pénisznél is megfigyelhető?


N



2020. okt. 1. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Serdülő kpr végéig ugye változik a test, akár ott is.
2020. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kor*
2020. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Én magas férfi vagyok, majdnem 2 méter, sportos 110kg, mégsincs átlag feletti szerszámom :D Azt szokták mondani, hogy kis ember nagy bottal jár, szerintem nem véletlen találták ki :D
2020. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az anyaméhben dől el minden

De nem lehet előre látni gyerekkorban, kinek mekkora lesz akármilyen testrésze

Öcsém egész kamaszkoráig picike volt, majd nőtt vagy fél métert.

2020. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
A megtermékenyüléskor derül ki, a kromoszóma genom megfelelő részein,a fehérje lánc millióinak egy része a szemszínedért, másik a bimbód formájáért, megint másik az ujjaid hosszáért, röviden mindenért van megfelelő utasítás és a test az évek alatt ahhoz igazodik.
2020. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Williamspear ***** válasza:
68%
Te most anyuka vagy avagy kiszemelt nőstény? 🤣
2020. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igen.
2020. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
68%
"egy magasabb férfi kiskamaszként is magasabb" Baromság. A kolléganőm férje 1 év alatt lett tornasorutolsóból tornasorelső.
2020. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
én meg pl 16 évesen már 193cm voltam, most dupla annyi vagyok és most is 193cm.
2020. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A testmagasság genetika ÉS táplálkozás, külső hatások együttes függvénye. Fehérjedús táplálkozás elősegítheti hogy amikor megindul a növekedés akkor az intenzívebb legyen (ezért vagyunk egy jó 15 cm-vel magasabbak mint középkori eleink akiknek kevésbé volt kiegyensúlyozottabb a táplálkozása).

Ettől még ha a genetikai adottságok nem teszik lehetővé akármilyen mennyiségű fehérjét betolhatsz nem fogsz magasabbra nőni.

Ugyanez a helyzet a pénisszel is, a pubertárs kor végére nagyjából kialakul mekkora lesz, utána már csak kisebb mértékben változik.

2020. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!