Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a szex mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szex mennyire lehetne úgymond kivitelezhető? (kifejtős kérdés)

Figyelt kérdés
Huszonéves korom első felében vagyok, egyetemista. Alapvetően sportos pasi vagyok, gimiben még versenyezni is akartam a fitnesziparban, aztán kikötöttem reál tudományos téren. Szinte mindennap tökre felkúrom magam az egyetem miatt, mert nehéz. Totál idegbajos vagyok néha. Szaktárs nőimmel amúgy jól kijövök, egyiknek azt hiszem tetszem is, viszont nem akarom mondani neki, hogy egyszer lefeküdnék veled, aztán matekozzunk, majd félév végén lesz ami lesz, mert annyira nem izgatsz, viszont kicsit igen. Na azt találtam ki, hogy mivel alapból gheci stresszes vagyok és ismerkedni nem akarok meg nem is merek, elmegyek prostihoz. Ugye az az alakom izmos és ha a szaktársaim arcának hiszek, az új frizurám jól sikerült. Tudom, hogy neki munka, nem kell erről papolni, hülye nem vagyok, viszont csak tudják élvezni, hogyha jó alakú pasi megy aki normális is nem? Tudom stresszelek sokat manapság de rövid időre meg tudom magam erőltetni és normálisan viselkedni, ha kell. Biztos vagyok benne, hogy nem igaz a duma, hogy szökőévente 1x élvezik. Igazából ha amúgy vonzónak látna az már jó lenne, még jobb ha élvezné is. Amúgy semmi kedvem nem lenne. Ja és oltogatást nem kérek.

2020. szept. 26. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
istenem, nőj fel kicsit
2020. szept. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Napi 5 ügyfél, ha hétvégente nem dolgozik az 1 30 napos hónapban 110 alkalom.

Ezt senki nem élvezi, emlékezni sem fog rá annyira.

Illetve van egy volt prostinak egy érdekes irománya erről, asszem angolul.

2020. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az az állítás, hogyha sok az ügyfél akkor sem élvezi, hogyha valamelyik mondjuk jó alakú lenne? Hogyha kevesebb akkor sokkal több rá az esély? Utolsó tudod, hogy hol az a link? Az egyik kommetre reagálva, nagyon sokat idegeskedem sztem a becsajozáshoz most.
2020. szept. 27. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!