Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a szex mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a szex mennyire lehetne úgymond kivitelezhető? (kifejtős kérdés)

Figyelt kérdés
Huszonéves korom első felében vagyok, egyetemista. Alapvetően sportos pasi vagyok, gimiben még versenyezni is akartam a fitnesziparban, aztán kikötöttem reál tudományos téren. Szinte mindennap tökre felkúrom magam az egyetem miatt, mert nehéz. Totál idegbajos vagyok néha. Szaktárs nőimmel amúgy jól kijövök, egyiknek azt hiszem tetszem is, viszont nem akarom mondani neki, hogy egyszer lefeküdnék veled, aztán matekozzunk, majd félév végén lesz ami lesz, mert annyira nem izgatsz, viszont kicsit igen. Na azt találtam ki, hogy mivel alapból gheci stresszes vagyok és ismerkedni nem akarok meg nem is merek, elmegyek prostihoz. Ugye az az alakom izmos és ha a szaktársaim arcának hiszek, az új frizurám jól sikerült. Tudom, hogy neki munka, nem kell erről papolni, hülye nem vagyok, viszont csak tudják élvezni, hogyha jó alakú pasi megy aki normális is nem? Tudom stresszelek sokat manapság de rövid időre meg tudom magam erőltetni és normálisan viselkedni, ha kell. Biztos vagyok benne, hogy nem igaz a duma, hogy szökőévente 1x élvezik. Igazából ha amúgy vonzónak látna az már jó lenne, még jobb ha élvezné is. Amúgy semmi kedvem nem lenne. Ja és oltogatást nem kérek.

2020. szept. 26. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Igazából nekem nem annyira tiszta, hogy mit szeretnél ezzel a kérdéssel pontosan.

Viszont biztos élvezeti 1 prosti is a szexet, de az, hogy te jó palinak érzed magad, vagy mások annak tartanak, az egy dolog.

A szépség mint olyan, is 1 relatív dolog, illetve a szexben kevés, ha valaki csak jól néz ki.

F

2020. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja előzővel egyetértve : pl lehet nem jössz be neki mert a nagyon suttyó prolikhoz van Szokva tudod melegítő, hatalmas logók a ruhádon, fux stb. Néha megdöbbentő hogy mennyire más univerzumban élnek...

De azért tény hogy ha kedves vagy velük akkor annak örülnek.

Egyébként ne sajnáld rá a pénzt, és csak olyat akiről van egy csomó pozitív vélemény.

És még így is készülj fel rá hogy meg sem ismered élőben...

2020. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy élvezze velem, mert ha nem, el se akarok menni, vagy minimum vonzónak lásson de tényleg, ne hazudja.
2020. szept. 26. 23:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom, hogy ha egy jobbféle külsejű pasi megy, mennyire reális, hogy élvezi is, hogyha a pasi rendesen néz ki és viselkedik. Nem vagyok gondolatolvasó, ő meg ha élvezi, ha nem, azt mondja, hogy élvezi. Szerintetek? Hogyha ő nem élvezi, akkor én se sajna. Nyilván ha az egyetemen betudok jönni lányoknak, akkor csak betudnék nekik is, viszont ők hazudnak is ha kell és ha ez lenne a fejemben még le is konyulhatna. xD
2020. szept. 26. 23:10
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha valaki olyanhoz mész akinek pl van 4 ember beírva egy napra, és ezt a hét min 5 napján.

Hidd el, nagyrészt nem fogja élvezni.

Illetve ők ezekre tényleg munkaként tekintenek, színészkednek.

De biztos megesik hogy néha-néha majdnem élvezik is.

2020. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

De amúgy még mindig nem értem miért nem keresel pl hosszabb távra partnert...ingyen.

Úgymond dugópajtit, vagy barátság-extrákkal, ki hogy hívja

2020. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak azért akarsz elmenni prostihoz, mert még szűz vagy, és kéne gyakorlat, hát én még akkor se igazán javaslom, mert a legtöbb nem ér egy forintot sem, de te tudod.

Szóval, szerintem inkább csajozz, sokkal jobb, sokkal élvezetesebb a szex egy ügyetlen barátnővel is, mint egy full profi prostituálttal.

2020. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz. Csak kivagyok idegileg és nagyon erősen korlátozottan tudnék ismerkedni, no meg ideges is vagyok. Mellesleg a hosszútávú partner az ilyen vagy bejön vagy nem dolog. Én most csak kicsit úgymond kikapcsolódnék, leginkább szex kéne semmi más. Most akkor hogyha valaki egy nap lefekszik 5 ügyféllel, akkor ha 4 kövér és 1 sportos akkor a sportossal sem élvezné? Vagy legalábbis jobb lenne neki nem? Ez nem úgy működik, hogy amúgy van akivel élvezi is, a többivel meg nem? Tehát 1 nap alatt van neki 5, abból egyel élvezi, néggyel nem. Nem ez a realitás?
2020. szept. 27. 01:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy alapvetően ha valaki csak munkából csinálja, akkor is eltérő mindenkihez a hozzáállása nyilván. Van 5 vendég, aztán a legnormálisabbal a legjobb ami lehet legkevésbé rossz is nem?
2020. szept. 27. 02:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy csajozz be! Élményt akarsz nyújtani egy fizetős lánynak, örülnél, ha jól érezné magát veled, élvezné a szexet, és ezért hajlandó vagy pénzt is áldozni. Látszik, hogy figyelmes, jó partner vagy, elég jól is nézel ki, komolyan mondom, sürgősen csajozz be! :)
2020. szept. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!