Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha Ő csinálná jobban izgatna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Ő csinálná jobban izgatna?

Figyelt kérdés

30-as éveinkben járó heteró pár vagyunk, együtt is élünk már a második hónapja. Én vagyok a férfi tag (a félreértések elkerülése végett). Elég friss, kb hathónapos a kapcsolatunk, így még nem mertem neki felhozni ezt a rejtett vágyam. Olvastam róla, hogy a férifak G pontja a végbélnyílásban található. Mivel kíváncsi természet vagyok, szoktam magamon gyakorolni. Az úgy van, hogy izgat, ha a végbélnyílásom felé közeledik az ujjam tisztálkodás közben. Elő-előfordul, hogy bele is csusszan egy-két ujjam. Érdekes érzés, mindenképpen jó, de nem mondanám kiemelkedően jó élménynek. Előfordul, hogy merevedésem is van miközben az ujjam magamban van. Magamnak csinálva annyira nem kényelmes azért ez a játék (lehet azért is nem tudom annyira élvezni), Őt pedig még nem mertem megkérni rá, hogy csinálja nekem. Kicsit félek, hogy aberráltnak, esetleg melegnek tart majd. Attól is félek, hogy ha ő csinálná, esetleg az ujjacskáján maradna, amit nem szeretnék, hogyha megtörténne (gondolom értitek mire gondolok)!


Hogyan vezessem fel neki a témát? Vagy inkább fojtsam el magamban ezt a vágyat?



2020. szept. 26. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szóval két hónapja együtt éltek és úgy tűnik igen komolyra fordult a kapcsolatotok. Bocs, de nem bíztok ennyire egymásban hogy nyíltan, őszintén beszéljetek egymással? Nem a párodnak kellene a legfőbb bizalmasodnak lennie?

Beszélgessetek a szexualitásról, próbáljatok ki folyamatosan új dolgokat (amúgy se hagyjátok ellaposodni), s ennek során egyszer felveted mi lenne ha az ujjaival izgatná az ánuszod kívülről. Ha azt látod nagyon berzenkedik akkor nem erőlteted, ha belemegy akkor meg "húúú ez nagyon izgalmas volt" és ha szeret nem idegen tőle a dolog akkor legközelebb mentek a következő fázisra.

2020. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem vasárnapi ebédnél fogom felhozni a témát, de köszönöm mindenki válaszát!
2020. szept. 26. 12:44
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

Én a páromnak mindig nyalogatom a fenekét! Tövig benyomom a nyelvem! Imádja, és akkorát tud élvezni!


35Nő

2020. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!