Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha Ő csinálná jobban izgatna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Ő csinálná jobban izgatna?

Figyelt kérdés

30-as éveinkben járó heteró pár vagyunk, együtt is élünk már a második hónapja. Én vagyok a férfi tag (a félreértések elkerülése végett). Elég friss, kb hathónapos a kapcsolatunk, így még nem mertem neki felhozni ezt a rejtett vágyam. Olvastam róla, hogy a férifak G pontja a végbélnyílásban található. Mivel kíváncsi természet vagyok, szoktam magamon gyakorolni. Az úgy van, hogy izgat, ha a végbélnyílásom felé közeledik az ujjam tisztálkodás közben. Elő-előfordul, hogy bele is csusszan egy-két ujjam. Érdekes érzés, mindenképpen jó, de nem mondanám kiemelkedően jó élménynek. Előfordul, hogy merevedésem is van miközben az ujjam magamban van. Magamnak csinálva annyira nem kényelmes azért ez a játék (lehet azért is nem tudom annyira élvezni), Őt pedig még nem mertem megkérni rá, hogy csinálja nekem. Kicsit félek, hogy aberráltnak, esetleg melegnek tart majd. Attól is félek, hogy ha ő csinálná, esetleg az ujjacskáján maradna, amit nem szeretnék, hogyha megtörténne (gondolom értitek mire gondolok)!


Hogyan vezessem fel neki a témát? Vagy inkább fojtsam el magamban ezt a vágyat?



2020. szept. 26. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak el neki, hátha belemegy. Ha meg undorítónak találja, és elhagy, akkor meg új lehetőségek...
2020. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Gondold át! A nők többsége nem szereti ezt.
2020. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, én is tudom, hogy inkább nem szeretik ezt a nők és nem akarom elveszíteni őt!
2020. szept. 26. 10:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi, normális. Viszont a párodat nem ismerjük, nem tudjuk, ő hogyan reagálna.
2020. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bevállalnám az biztos, viszont a barátnőd nem olyan biztos, hogy megtenné ezt neked, de ha továbbra is hallgatsz, akkor csak titkos vágy marad! Vagy várj még egy kicsit, hogy még jobban megismerd, kiismerd.. :)
2020. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

miért nem lehet erről egyszerűen nyíltan beszélni? Nem a vasárnapi ebédnél kell felhozni, egyszerűen beszélgetni arról kinek mi a vágya kinek mi fér bele a szexbe.

Nyilván te ismered mennyire nyitott vagy mennyire képes beszélgetni ilyesmiről, de normális esetben ennek nem kéne akadálynak lennie.

Mi történne? Elmondod, ő elmondja hogy bocs de őt ez nem izgatja és továbbléptek.

2020. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Egy vasàrnapi ebednrl megbeszèlni higy mi lenne ha seggedben turkálna és ha a körme alà menne a szar azt hogy piszkálns ki.


A nők 90 százalèkát taszít ha egy fèrfi seggét túrja. És valljuk be, van ennek egy meleg vonása is. Tudat alatt biztos. Egy fèrfinak tabu a segge.

2020. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
A párom ezért dobta az előző pasijàt mert ezzel zaklatta. Azt mondta hogy utána már nem tudott úgy nèzni rá mint egy férfira.
2020. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mi beszélgettünk róla, én nőként megkérdeztem nincs-e kedve kipróbálni. Kategorikusan nemet mondott, ennyi. Ettől nem gondolt elmebetegnek vagy perverznek.
2020. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát azért ez beteg dolog kicsit, és a nők nagy része szerintem nem vevő rá, hogy egy segglyukban turkáljon.
2020. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!