Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Kinek mi a véleménye a lábfétisről? Én személy szerint imádom a női lábakat/lábfejeket! 25F

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2020. szept. 25. 16:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Én szőrfétises vagyok
2020. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Én a szép nőknek minden porcikáját szeretem.
2020. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%

Amíg nem rajtam akarja kiélni, egészségére.

21L

2020. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Régen nekem tök semleges volt, maximum kicsit fura dolognak tartottam. Aztán összejöttem egy lábfétises pasival, és igazából tetszett ahogy imádta, masszírozta, puszilgatta a lábaimat. :D nincs benne semmi perverz szerintem. Egy idő után annyira bejött a dolog, hogy mivel a Covid miatt munkanélküli lettem, elkezdtem lábfotókat árulni neten :D
2020. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
pl nálam ez kiegészítő persze nem akárkivel inkább azért is van mert az illetőnek minden testrészét imádom!
2020. szept. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon imádom a női lábfejeket, jó lenne belefutni egy ilyen témát elfogadó nőbe. 38F
2020. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Nokent szeretem ha a labaim figyelmet kapnak...a ferjem is labfetises, o "tanitott" meg erre, kellemes es izgato tud lenni🙃
2020. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Tapasztalataim alapján nehéz olyan nőt találni, aki tolerálja, elfogadja, vagy éppen még szereti is az effajta kényeztetést. Sajnos.
2020. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pedig én is szeretem, de az én lábam is szőrös 😀
2020. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha csak magamból indulok ki, én mindig vonzónak találtam a szép női lábfejeket, amikor szingli voltam még, és amikor csak tudtam, mindig ránéztem a számomra szép lányok lábfejére is, mindig felizgatott a látványuk, és ha még szépen ki is volt festve a körmük, még tett is rá egy lapáttal (bár nem elvárás tőlem a kifestett köröm, csak ápolt legyen). Mióta feleségem van, csak az övé érdekel, és az övé is ugyancsak szép. Felizgat, amikor csikizhetem, és régen is jó érzés volt nekem, ha volt olyan csaj, aki szimpi volt, és csiklandozhattam a talpát, ha vevő volt rá. Ugyanakkor nekem is erogén zónám a talpam, ill. az egész lábfejem, és izgató nekem, ha a feleségem csikizi, és régen is, amikor valamelyik nekem tetsző csaj csikizte. Nem tudom, hogy így fétisesnek számítok e, mert a láb puszilgatás, nyalogatás ugyanakkor nem volt soha jellemző rám, csak a csikizés, és a masszírozás.

35F

2020. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!