Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik kedvesek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik kedvesek, odaadóak a nőkkel! Valójában vágytok rá, hogy szókimondóbbak lehessetek és többet várhassatok el?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

engem a BDSM DS ága (irányítás erotikán túl is!) vonz, szeretek alázni is, de nekem fontos szex után az összebújás, simogatás ölelés és az is, hogy legalább 1x, de ha lehet minél többször elmenjen a partner


szeretem, ha nem kell visszafognom magamat és kiélvezhetem a partnert ahogy szeretném, főleg a husisabb partnereket preferálom és szeretem kimondani mennyire kívánom a testüket, még ha ők maguk kevésbé is vannak megelégedve vele

2020. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnék végre keményebben, durvaság is izgat, kötözés, stb..
2020. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egyszer max.
2020. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Lófaşzt. Leqrom őket popec módon és csókolom.
2020. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én kedves vagyok, és odaadó. Kimondom én ami kikívánkozik. De nem vagyok oda a BDSMért
2020. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki a BDSM-et tényleg szereti és nem divatból csinálja az igen, vágyik rá. A kérdés csak az, hogy miért... valódi vezéregyéniség, vagy egy frusztrált kisgyerek lakik benne aki azt hiszi most jól elégtételt vehet a sérelmeiért. Na ez a nem mindegy amikor partnert választasz.
2020. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, engem továbbra is az ízgatna, ha a nő alázna.
2020. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is szub vagyok, szeretem ha a no alaz, hasznal, szivat engem. Most is erenyovben vagyok, es a no donti el, hogy mikor kerulhet le, mikor elvezhetek el. Minden nap megkerdem. Imadom.
2020. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően kedves vagyok és odaadó, de ettől függetlenül, kimondom, amit gondolok. Ha már itt sokan felhozták a bdsm témát, még domináns is vagyok. Bár nem az ordibáló, agyonverem a másikat stílusban. Egyébként honnan veszed, hogy aki kedves, nem lehet domináns? :D


A dominancáihoz ha nem társul megfelelő IQ/EQ, akkor csak egy szociopata baromról beszélünk...


Azt nem is értem, hogy mire gondolsz az alatt, hogy többet várhassak el...

2020. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!