Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első szex fájni fog?18cm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szex fájni fog?18cm a farka amikor megláttam egy kicsit megijedtem.Mire számítsak,mire készüljek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Hosszú előjáték, izgulj fel nagyon! Fontos hogy elő legyen készítve a terep nálad, tehát a nyálas és az ujjazás nagy mennyiségben kell! És a srác legyen türelmes veled, ne akarja rögtön tövig tolni és végig a te tempód tartsátok!😉 Hajrá! Élvezni fogod!😄
2020. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, fájni fog, de azért nem annyira, mint egy szülés. Meg ezt abba is lehet hagyni.
2020. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
mond neki hogy csak a kupakot tegye be
2020. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálad mindig van mérőszalag vagy gyorsan kiszaladtál anyukád varródobozához és kértél tőle egyet hogy megmérd.
2020. szept. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

Simán meg lehet oldani úgy, hogy ne fájjon, ez viszont valamiért nem olyan elterjedt infó, mint az, hogy huu minden csupa vér lesz, és ennél már csak a szülés fájdalmasabb..


Ahogy már írták, hosszú előjáték kell, közben pedig izgasd a csiklodat.

Talán az sem ártana, ha magát a szüzességedet nem a farkával veszítenéd el, hanem szereznétek egy kisebb dildot.

2020. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Jó eséllyel picit zavarni fog az hogy egy méretes farok van benned, hiszen előtte eddig csak fantáziáltál róla. Legyen előjáték, ez elengedhetetlen, és fokozott behatolás. Akár rá is ülhetsz a farokra, irányíthatod a mélységet, játszhatsz vele.

Nem biztos hogy elsőre élvezni fogod, de hogy hamar ráérzel az ízére-szó szerint - az tuti. Utána le sem akarsz szállni róla :d

2020. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Vágj le neki belőle 3 centit, és már meg is van oldva a probléma. Nem értem miért a lófarkú férfiakat kell kifogni. Találj olyat akinek normális emberi mérete van. Onnan lehet felismerni az átlag mérettel rendelkező férfit hogy nem egy nagyképü, egoista f.sz.
2020. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Pont 18cm essel vesztettem el én is, úgy hogy én meg szűk vagyok alapból.

Fájt bizony, de kellemes is volt mert szerelemből történt. Amúgy szólj rögtön ha fáj és első alkalommal feltétlen tisztázd vele hogy ne nyomja be tövig, hanem szépen az elejét utána lassan a többit.

A következő alkalmak jobbak lesznek 100% de az elsőkön amij picit fájnak át kell esni

2020. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
#8 Itt minden nő 18 centissel veszítette el. Már távolról kiszagoljátok, és megérzitek a nagy f.szt. Lefogadom akkor szerettél bele mikor megláttad a 18 centis merev lószerszámát.
2020. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
#8 Szerintem a legtöbb nő kidobná a párját ha 16 cm-nél kisebb pénisze lenne.
2020. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!