Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Társkeresőzős csajok, nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőzős csajok, nálatok ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi profiljában az van kiválasztva, hogy nem akar komoly kapcsolatot, vagy 'majd meglátjuk' az elriaszt titeket?


Másik kérdés: hány olyan eset volt a "komoly kapcsolatot szeretnék" pasikkal, hogy 1-2 szex után feltűnően hamar ért véget a románc? Gondoljátok, hogy ők eleve szexre hajtottak, csak átvertek?


Pasik, mit tapasztaltatok? Ha csak szexet akartok, meddig érdemes visszatartani az információt?



2020. szept. 19. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

1. A képed a döntő.

2. Azt írd, amit hallani akarnak. A "csak dugni akarok" nem ilyen szöveg.

2020. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt mondom, hogy jobb, ha célzol rá, hogy nem vágysz komoly kapcsolatra. Így is lesz olyan, akinek bejõsz. Pl nekem nem rég lett vége a kapcsolatomnak. Biztos nem ugranék bele egy másikba rögtön. Nem lenne negatív tényező, ha egy pasi azonnal megmondaná, hogy csak kötetlen dolgot akar.

Ja! Olyan nők így is, úgy is megjelennek majd, akik neked nem tetszenek. Viszont a retkek elég erős kifejezés. Mégis csak emberekről beszélünk.

2020. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, légyszíves ne mondj ilyent, hogy erős kifejezés. Te nem láttad a profilukat...
2020. szept. 19. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az van kiírva akkor kurvànak fog nèzni és úgy is kezel majd.
2020. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
11:10 ez hülyeség. Megint magadból indulsz ki
2020. szept. 19. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Annál kizáró ok aki komoly kapcsolatot keres, de legalább nem vered át. Legyél korrekt ne b.ssz át másokat! Úgyhogy ne ígérd le a csillagokat, ha eleve tudod hogy nem akarsz "többet".
2020. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az. Mindent vagy semmit.
2020. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az riaszt vissza ha nem azt írja ki, amit gondol.

Egy ilyen sem volt. Nekem hatalmas emberismeretem van az átlaghoz képest.


Semeddig semnérdemes. Az info visszatartása eszméletlenül féregség, amit nem szabadna megtenni egy másik érző létezővel.

2020. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!