Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez kizáró ok a fiúknál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kizáró ok a fiúknál?

Figyelt kérdés
Nem tudok mélyen a számmal orálisan kényeztetni, épp csak a makkot, mert különben kiakad az állkapcsom.
2020. máj. 15. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, ha máshogy kompenzálod (kommentbe ird meg hogyan)
Nem
Csak kézzel igénylem a kényeztetést
Egyáltalán nem igénylem az orális kényeztetest
49 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Nő vagyok, de szerintem egyáltalán nem gond, meglehet beszélni az ilyeneket. Ha nem akarod csinálni, ne csináld..

De én például imádok orárral kényeztetni

2020. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsit értetlen vagyok a kérdésed kapcsán. Nem akad az olyan könnyen ki. Gondolom fogyasztottál már pl-ul almát,vagy banánt? ott is ki akad,és nem is ehetsz ilyeneket. Vagy le turmixolod? Vagy az is lehet hogy a párodnak akkora van hogy úgy kell be tuszkolni?? Nem akadékoskodok,de ez a kérdés nekem furcsa.

Egyébként ha valóban annyira kicsire tudod csak kinyitni,nekem sem lenne vele gondom,én sem vagyok egy kretén állat,ami nem megy azt nem kell erőltetni,ez természetes.

2020. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon könnyen kiakad, egy szájsebészeti nagyműtétet követően alakult ki a probléma. Semmi nagyobb dolgot nem tudok bevenni a számba, a banánt is felvágom és úgy eszem meg, az almát is vékony csíkokra vágom, harapni nem tudnám egészben.
2020. máj. 15. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, sokkal fontosabb az egyéb összhang. 25F
2020. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gond ez. Ha szeretjük egymást, jól kijövünk egymással és a szex is jó, akkor nem érdekel az, hogy mennyire tudja a barátnőm bekapni a farkam.
2020. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem gond.Nekem is ilyen a baratnom.De veled meg szerencses a pasid mert nyalogatod meg befalod.Nekem a baratnom havi 2x ha befalja egy 2-3percre es csak a makkot.Neki nem volt mutetes problemaja.En elfogadom igy a csajom bar azert szarul esik,hogy nem akar legalabb cumizni ha mar melytorkozni sem.De attol szeretem s en nem kerem es nem parancsolom ra.Ha szeret a pasid akkor nem gond.

19f

2020. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, szeretem az oralt de nem igenylem, de igy egyaltalan nem is akarnam h csinald :) inkabb hadd hogy en nyaljak es minden jo :)
2020. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A nem-re szavaztam, de azért gyakorlatban is kéne érezzem, mennyire tudod jól csinálni csak a makkot. Nálam alap dolog az orál, és néha igénylem, hogy jól meg is dugjam a lány száját, szóval nem tudom..
2020. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Akkor így mindjárt más,magyarázatot is kaptam. De semmi vész veled,egy normális pasinak ez nem lesz gond ne aggódj. :)

2020. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam sem kizáró ok, főleg ha pl. popsiba engedi/szereti.. Nekem inkább az a fétisem.
2020. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!